Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a rossz barátnő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a rossz barátnő, ha nem igazán szeretnék vele együtt lakni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, már nagyon régóta ismerem, bár nem vagyunk már osztálytársak, de még napi szinten szoktunk beszélgetni. Ugye, most végzősök vagyunk vidéken, és majd egyetemre úgy néz ki, hogy ugyanabba a városba akar jönni ő is, ahová én. Ő meg az anyja már ki is találta, hogy ha felveszik, ha nem, ő akkor is majd velem fog együtt lakni, mivel ugyanaz a város, ismer engem, nem akar kolis lenni, stb..

Eddig oké, ha találunk megfelelő kétszobás lakást, akkor felőlem. Csak az van, hogy nem mondom, hogy a szüleimnek hú de sok pénze van, de több mint az ő családjának, szóval szerintem úgy vannak, hogy ha éppen nem lesz a rezsire meg ilyenekre pénz, akkor simán megtennék, hogy mi fizessük ki helyettük, aztán egyszer csak visszafizetnék (vagy sem). Viszont én nem akarom, hogy most potyára keressünk nagyobb lakást, hogy drágább is lesz, aztán meg úgyis mi fizessük, akkor már inkább lakom egyedül egy kisebben.

Nem neki akarok rosszat, de tényleg nővéremék is együtt laknak, habár az ő lakótársa normális, mindig fizetnek időben, stb.. Meg ez a lány, ha vele kéne együtt laknom, tuti, hogy tanulni nem tudnék. Mivel én mérnöki szakra járnék, ő pedig lehet még egyetemre sem, tehát szinte semmit nem kellene neki tanulnia. Tudom, mert nővérem ugyanezen van, és örül, ha este 6-7re hazaér, aztán tanul, stb.. A barátnőm meg olyan, hogy rám zúdítaná az egész lelkiállapotát minden este, azt hallgassam végig, aztán mikor is tanulnék?! Mert hogy azt is kellene.. Tényleg nem megbántani akarom, de nincsen kedvem minden nap a szerelmi életét hallgatni, mikor lenne más dolgom is. Szemét barátnő vagyok?


2015. febr. 23. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
kicsit igen!
2015. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, te reális vagy.

Ha te tanulni mész fel, akkor erre nincs szükséged pláne ha még a nagyobb lakás rezsijét is neked kéne állni.

Inkább lakj egyedül, mint egy olyannal aki lehúz minden téren. Ha pedig emiatt fizetheted félévente a 300.000 forintot akkor milyen jó barátnők lesztek.

2015. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Egyszeruen megmondod hogy bocs, de egyedul szeretnek lakni. Ennyi. Ha ezen kiborul akkor o nem igazi baratno, nyugodtan le lehet epiteni.

2015. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Akkor mond meg hogy nem fogsz vele lakni.Jol latod hogy mi lenne ha egyutt laknatok.A masik jobb az hogy ha talalkozol mas emberekkel,es veluk laksz mint vele,es nyugodtan mondhatod hogy majd talalsz olyat Ami neked megfelel.
2015. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak már az is kellemetlen, hogy ő is, meg az anyja is már tervezi, hogy de jó lesz, hogy majd mi együtt fogunk lakni, stb.. Mert hogy az anyja csakis úgy engedné fel, hogy velem lakik együtt, de én inkább laknék magamban, csak már kellemetlen megmondani, hogy hoppá, de én mégsem szeretnék. Amúgy szinte meg sem kérdezték, hogy én akarok-e, ők úgy voltak vele, hogy néha szoktam segíteni ebben-abban a lánynak, aztán ők eldöntötték, hogy majd velem fog lakni..
2015. febr. 23. 15:39
 6/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Akkor mond meg anyukadnak hogy mi a szitu.Az a Baj hogy az anyja probalja ovni mindento"l,es szegeny lany csak szenved,de mindenkepp le kell allitanod oket anyukad segit.
2015. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mond el nekik hogy te ezt nem szeretnéd.

Ha nem engedi fel akkor mi lesz? Semmi.

Te tanulni mész oda ő meg kitudja minek. Inkább nézd a saját érdeked. Örülni fogsz majd annak hogy egyedül vagy amikor a vizsgáidra kell készülni és nem fognak háborgatni hülyeségekkel.

2015. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!