Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki óvónővel járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki óvónővel járni?

Figyelt kérdés
Úgy értem kevésbé tartozik a jó szakmák közé, nem kíván sok észt, a fizu is megalázóan kevés. Nem tudnék büszke lenni arra, hogy ő csak egy óvónő, karrier szempontjából sem egy szerencsés szakma.
2020. ápr. 3. 20:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Az ő érdekében kerüld el jó messzire.
2020. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%
"Ő csak egy óvónő" huh, ez azért nagyon durva. Mégis mivel kellene, hogy foglalkozzon a kiszemelted, hogy ne tartsd cikinek? Egyáltalán, cikinek tartani max. a kamaszok között szokás valamit. Hány éves vagy kérdező? 15? Mivel is foglalkozol? Annyira menőnek érzed magad.....
2020. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
82%
Én feleségül is venném...
2020. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
83%

mérnök vagyok és én inkább téged tartanálak cikinek, ahogy megnyilvánulsz és vélekedsz a másik végzettségéről, nem érdekelne már a tied


22 L

2020. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
7%
engem izgatnak nagyon, szét cuccolnám mindenét szerintem:)
2020. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
72%

Inkább keress egy karrierista nőt akinek fontosabb lesz a munka mint te, aztán majd ott hagy ha talál egy vaskosabb pénztárcát a tiédnél.

Én inkább büszke lennék rá hogy ilyen hivatást vállal amiben ekkora a felelősség!

2020. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
6%

Nekem volt randim olyan lánnyal, bár nem lett szép vége. Közölte, hogy nem vagyok az esete, aztán rá 1-2 hétre meg össze jött valami szépfiúval, aki szerintem pénzes is.

Bár tudom, hogy ő se volt egy szegény származású.

2020. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Lady Beth ***** válasza:
94%
Szerintem ritka primitív egyed vagy, drága kérdező. VELED lenne ciki járni, aki így gondolkodik.
2020. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
93%
Neked milyen diplomád van, kérdező? Kétlem, hogy bármilyen is lenne. Es még te nézed le más szellemi képességeit.
2020. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

"ő csak egy óvónő":

Ilyen hozzáállással inkább hagyd békén...

2020. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!