Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves elvált nőként mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves elvált nőként mit lehet tenni annak érdekében, hogy párt találjak? Nem vagyok rágörcsölve, de nem is szeretnék egyedül maradni.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 23:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ember az igényeit nem lejjebb viszi, hanem normális esetben a korának megfelelőek. Én elvált, gyerekes nőként szintén elvált, gyerekes férfire vágyom. Korban hozzám illőre (azaz 38-48 között, én 42 vagyok). Nem vagyok nádszálkarcsú, de elhízott sem, sportolok. Jó, ha az illető is ilyesmi. Nem zavar a pocak meg ilyenek, de bírja szuflával a dolgokat, jöjjön velem túrázni, utazni, táncolni stb.

Az intelligencia és műveltség nálam alap, mindig is az volt abból nem engedek.

Kopaszodás nem érdekel, magasságra annyi, hogy nálam legyen magasabb és ha lehet ne túl magas. Ennyi. És még így is nehéz találni, ugyanis az ember nem katalógusból választ, van aki megfelel ennek és még sincs meg a szikra, van aki el sem éri és mégis megvan. Az élet ilyen, hiába listázunk itt.

2020. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!