Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keressek párt? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek párt? Nem szeretnék örökké egyedül maradni.

Figyelt kérdés

23 éves egyetemista lány vagyok, rendszeresen sportolok, csinosan öltözködöm, odafigyelek a hajamra, bőrömre. Sokat vagyok emberek között és gyakran ismerkedem meg új emberekkel, de kezdeményezni soha nem szokott senki. Soha nem volt még kapcsolatom. Mit tehetnék, hogy ez megváltozzon? Hogy próbálkozzak? Én már kifogytam az ötletekből, nem tudom mit tehetnék még...

Annyi még, hogy interneten nem szeretnék ismerkedni.


2015. febr. 22. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik valaki, Te miért nem kezdeményezel?
2015. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Régen kezdeményeztem, de fintorogtak, kinevettek. Azóta sokat javítottam magamon, de már nem merek próbálkozni.
2015. febr. 22. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, én is ezt akartam írni, csak beelőzött.


Hívd el te valahová a szimpatikus fiút. Mozi, korizás, edzésre is elhívhatod, túrázásra stb.

2015. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok


Mikor volt a régen?

Azóta te is változtál, értél. Meg a fiúk is.

2015. febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még évekkel ezelőtt volt. Már akkor is nehezen szedtem össze a bátorságomat, most meg már nem is vagyok rá képes, hiába változtam sokat.
2015. febr. 22. 11:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Furcsa.

Én férfi létemre pont fordítva tapasztaltam meg a dolgokat: hiába kezdeményeztem, nemigen jöttek visszajelzések. De ez van, lehúztam 22 évet így, valószínűleg a további 50 is túlélhető.

2015. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A közös érdeklődési kör is ismeretségeket kovácsolhat. Bármi lehet az, természetjárás, bármi.

De megpróbálhatsz ismerkedni akár más településen vagy más országban is, persze nem a világ végére gondoltam. Mert én úgy vagyok hogy a rohanó életmódú iparvárosomban alig van barátom és barátnőm. Mert úgy érzem hogy mindekit csak a munka és a sok pénz keresése érdekel. De sokat járok át Ausztriába, ott meg mindenki barátom akar lenni. Pedig közös nyelvünk is alig van, alig tudok németül. Például ha kerékpártúrázom ott, akkor más hasonló korúak is csatlakoznak hozzám, fiúk-lányok egyaránt. De ugyanez ma már idehaza is így szokott lenni, ha természetet járok.

Egyetemen én sem nagyon ismerkedtem, mert nem az én világom volt a nagy hajtás és rohanás. Aztán a hozzám hasonló emberek közt egészen más lett a helyzet, ott meg mindenki a barátom és barátnőm akar lenni. Idehaza a nyugodt falvakban is. Mert ott sem rohanni szoktak az emberek, hanem megtaláljuk a közös gondolkodást. Például ha az egykori szülői ház körül rendezkedtem ott, a falu összes szépleánya odajött (persze nem egyszerre :)) mert ők is ugyanúgy szeretik azt az életmódot, a csendet, nyugalmat, nem rohanásnak élő életmódot.

Vagyis ha valamit nem kapsz meg az azért lehet mert valami jobb vár rád. Így hát nem érdekel már hogy a városomban meg a pénz az emberek barátja.

2015. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most akkor gondolj arra, hogy én pedig hiába próbálkozom nagyon sokat, de a külsőm miatt még egy lány sem jött el velem randira sem! Annyira ocsmány vagyok minden lány számára. Akkor én mégis mit tehetnék, hogy 28 évesen legyen már végre valakim!?
2015. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!