Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaktól kérdezem! Mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem! Mi az oka, hogy szexkapcsolati ismerkedéskor a nő érdeklődését így próbáljátok fenntartani?

Figyelt kérdés

Kezdetben nyomatjátok a dumát, hogy a nő elalél. Beszéltek érzelmekről, közös jövőbeli tervekről, fel vagytok dobódva a nő minden mozzanatára, érdeklődtök folyton. Persze azonnal megkapjátok a nőt, hiszen tudjátok mindketten, ez csak szex. Elájultok, milyen jó az ágyban. Aztán egy idő után csökken az érdeklődés, de a közös szex téma és a szex miatti randi továbbra is nagyon érdekel titeket, a többi nem. Viszont néha azért megint bedobjátok az érzelem/jövő dumát. A nő pedig nem érti az egészet, és ezen csodálkoztok, mikor azt mondja, szórakoztok vele.

Mi szükség beletenni ezt a szöveget, és ezzel megzavarni a másik érzelmeit? Miért nem gondoljátok, hogy egyenesebb lenne maradni annál, hogy ez szex, és ennyi?

Biztos van kivétel, nem akartam általánosítani, de sok ilyennel találkoztam, és nem értem.


2019. nov. 26. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Mert tudják, hogy ha nem hazudnának szerelmet, nem kapnának olyan gyakran és olyan gyorsan p!nát. Az ilyeneket már messziről kiszagolom és ott kopasztom meg meg tiprom porba, ahol tudom. Aztán majd csak megtanulja a leckét, ha ő kerül ki rongyként, szex nélkül a helyzetből. Ha már prostinak néz, fizessen.
2019. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1-es, de a szex a nőnek is érdeke, nem? Ez egy közös cél. Nem csak a pasi kapja, a nő is. Így akkor megint nem értem.
2019. nov. 26. 18:25
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell szexbe belemenni addig, míg nincs tisztázva, hogy ez micsoda. De egyébként, ha ez mindkét részről így indul, te miért nem mondod, hogy ácsi papó, mi csak dugunk ám.
2019. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Egyest nem véletlen nézik aminek....
2019. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Jól mondja az 1!

Értesd meg vele, hogy a te szeretet nyelved a drága ajándék, és nem a süket duma. 😉

2019. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
Ugyan már, a nők nem képesek érzelem nélküli szexre. Bemagyarázhatják maguknak egy ideig, hogy nem éreznek semmit de mindenki tudja, hogy mégis. Pont emiatt kell a szép duma az ingyenpuncihoz.
2019. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, legyen érzelem, nem azzal van a bajom, csak ha a másik is úgy gondolja, jobb úgy, akkor minek pár naponta váltogatni ezt?
2019. nov. 26. 18:35
 8/16 Lachesys ***** válasza:
24%
nemtom mit szenvedsz ezen meg sok ostoba no mit szenved. nem kell hagyni h hitegessenek hanem az elso ilyen palfordulasnal hagyni es kesz. itt agonizal sok ostoba mint vmi bagzo macska obegatva -,- irom nokent.
2019. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as, én nem szenvedek, csak szeretem érteni a dolgokat, kíváncsi vagyok. Sokan azért mennek ebbe bele huzamosan, gondolom, mert remélik, hogy a férfinak tényleg vannak érzelmeik, és ez nyilván egy építő érzés.
2019. nov. 26. 18:49
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

"Ugyan már, a nők nem képesek érzelem nélküli szexre. "


Dehogynem képesek. Ez csak egy himsovi duma.

2019. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!