Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi-női barátság. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi-női barátság. Mit tegyek, ha a férfi párja ezt nem fogadja el?

Figyelt kérdés

Évek óta nagyon jó barátok vagyunk egy férfival. Mindkettőnk komoly kapcsolatban van. Az én párom a kezdettől elfogadja ezt, sokszor találkoznak ők is, kedvelik egymást. De a férfi felesége sajnos utálja ezt, többször volt már köztük vita emiatt. Abszolút nem hajlandó közös programban részt venni, ha pedig kénytelen velem egy légtérben lenni, levegőnek néz. Ez engem bánt, mert nem szeretném megszakítani a kapcsolatot ezzel a férfival, annyit segítettünk már egymásnak és a bizalom is megvan oda-vissza. És nem arról van szó, hogy borzasztó sok időt töltünk együtt, hetente-kéthetente egyszer összefutunk, néha felhívjuk egymást meg pár naponta messengeren írunk egymásnak.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Kérlek, írjátok le mit gondoltok.

27N


2020. ápr. 5. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a ferfinek kell lerendeznie a feleseggel, nem neked. Hogy viselkedtek egymassal szemelyesen? Nem lehet, hogy TUUUUL kozeli baratsagnak tunik a dolog, amikor egyutt vagytok es ez zavarja a feleseget? Mar amennyiben mar talalkoztatok 1-2x igy egyutt.
2020. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

És nem arról van szó, hogy borzasztó sok időt töltünk együtt, hetente-kéthetente egyszer összefutunk, néha felhívjuk egymást meg pár naponta messengeren írunk egymásnak.


És ez neked nem sok? Gratulálok

2020. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy te értelmezed félre a kapcsolatotokat. Elgondolkodtál valaha is, hogy túlmegy -e ez a barátságon?
2020. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Neked igazabol egy férfival nem kéne akarni megszakitani a kapcsolatot. Es ez a pasid.

Lehet h kegyetlenül hangzik..

Ha annyira ragaszkodtak egymáshoz h akár csak az egyikotoknek is baja van ebbol a párkapcsolataban, az nyilvánvaloan tulnyulik a barátságon.

2020. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Én megértem a feleséget. Az én férjemnek is volt egy lány barátja. Együtt is dolgoztak. Sokat segítettem neki, megbíztam benne. Aztán kiderült, hogy együtt van a férjemmel. Soha többé nem fogok megbízni senkiben. Hülyének néztek mindketten. Eljött a házunkba is többször úgy, hogy együtt van a férjemmel.
2020. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Az első kapcsolatomban nekem is volt ilyen lány barátja a páromnak... Egyszer nem mentem velük és a haverja egyből olyan képet küldött, amin a lány az exem ölében ül és puszit nyom az arcára. Milyen érdekes, hogy mikor szakítottunk, egyből össze is jöttek.


Egy férfi-nő barátság esetében az a természetes, hogy ha kapcsolatban lesz a két fél valaki mással, automatikusan megnő köztük a távolság, mert ezt érzik helyesnek. Én is ezt éreztem helyesnek, ezért találkozunk és beszélünk ritkábban, mint mikor szinglik voltunk. És akkor is inkább a többiekkel együtt. Mert így helyes és kínosnak érezném a párom helyett más emberrel borozgatni a dunaparton, miközben ő otthonról ír nekem... És én sem viselném már el, ha valaki ennek tenne ki. Megalázó és kétértelmű. És akkor ia a barátom lesz az illető, ha keretek köré szorítjuk a barátságunkat és beépítjük az új életünkbe. Ez van.


26N

2020. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Gusztustalan az állítólagos barátod részéről, tudván, hogy nem kedvel a felesége téged, közös programot szervezni. De te is megéred a pénzed. Gondolom, a te párodat hülyére tudtátok venni, a barátod feleségét meg nem. Hetente összefutottok. Mégis vajon minek?
2020. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Mi a fasnak? Neked nincsenek barátaid? Csak a párod seggen csüngsz egész nap?

Nekem is van férfi barátom és? Párom is bírja.

Csak az olyan nem hisz az ellenkező nemű barátokba (10en éves barátságról van szó), aki nem bír a farkával vagy a pinjval!

N27

2020. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Sose történt semmi köztünk, eszünkbe se jut.

Utolsó, nem értem, amit írtál, miből veszed, hogy egész nap a pasim seggén csüngök?

2020. ápr. 5. 16:37
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy csak szimplán baromira nem vagy neki szimpatikus. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, nem szerethet mindenki. Azt nem is értem, hogy mi az, hogy kénytelen veled egy légtérben lenni? Minek mész oda, ahol nem vagy kívánatos személy?
2020. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!