Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Enyire fontos lehetek számára?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyire fontos lehetek számára? Vagy ez mit jelnet?

Figyelt kérdés
Van egy férfi barátom eleg fontosak vagyunk egymásnak de meg beszéltük hogy a korkülönbség miat meg beszéltük ki csak nagyon jó barátok lehetünk. Nagyon jó a visszonyunk mindent meg beszélünk segítsük egymást rengeteg időt vagyunk együtt egesz nap beszélgetünk pl messengeren mikor dolgozunk stb. Anyagilag is segítjük egymást és hát nem tagadom neha van köztünk szex is. Fel jőt az hogy lehet lesz most egy barátnője és mondtam neki hogy hogy akkor nagy valószínűséggel a mi szoros barátságunknak is vége mert mindig csak a vitta lenne miatam mondta nekem ő meg mondja hogy úgy megy bele egy kapcsolatban hogy a nő engem is elfogad mert nagyon fontos személy vagyok neki és engem nem akar el veszíteni ha nem fogad el akkor neki nem is kell. Ez most szerintetek mit jelnet ?? Lehet hogy ő többet érez irántam?

2020. jan. 9. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hármanpárban... 🤗
2020. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Oszt melik oskolába tanútad a helesírást kisangyalom?
2020. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha továbra is szexeltek úgy már hárem.
2020. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy kamu, hogy ordas kamu. Kérlek! 😍
2020. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt azt jelenti, hogy téged is megtart kefélgetni. Sajnálom, hogy magadtól nem jössz rá!
2020. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan haverom, akivel szexeltem, nője is lett, de barátok maradtunk.

Azért nyilván volt ebből feszültség, mert fontos voltam neki, dehát azért csak nem jöttünk össze. A lényeg, hogy soha többet nem fekszel le vele, nem randizgattok, semmi intim, tényleg viselkedj vele úgy, mint egy baráttal. Csinálhattok programokat, de annyit engedsz meg neki, max mint egy barátnődnek.

Ha pedig ő a barátnője mellett erősködik neked, hogy maradjon minden a régiben és van képe ahhoz, hogy szexelni akarjon, akkor soha nem volt a barátod és nem is lesz az. Ez szimplán csak kihasználás akkor.

2020. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szexet monsta hogy marad minden a régiben de szex nem lesz ha kapcsolta lesz. Nem akar el vesztebi engem
2020. jan. 9. 18:49
 8/8 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤦‍♀️
2020. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!