Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-40-es egyedülálló nők! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40-es egyedülálló nők! Ha van egy férfi jóbarátotok, akivel mindent meg tudtok beszélni, akkor mégis miért dobjátok ki az életetekből egyik napról a másikra, ha bepasiztok?

Figyelt kérdés

Sokan gondolják, hogy férfi és nő között nincs barátság, mert az egyik fél biztos többet akar, de én most nem erről a problémáról beszélnék! Szerintem inkább a nőknek csak egy lelki szemetesnek kell egy ilyen barát, amíg nem lesz valaki, akivel összejöhet.

Volt időszak, mikor felmentem az egyik chates társkeresőre, de csak beszélgetési szándékkal. Itt több nővel is beszélgettem a kb 2 év alatt, de mindig ugyanaz lett a vége. Az elsővel akivel megismerkedtem, azzal több hónapon keresztül, napi szinten órákat chatelgettünk, meg néha találkoztunk, sőt megismertem a gyerekét is. De többet egyikünk se akart! Ő persze tovább próbált ismerkedni, aminek eredményét aztán együtt beszéltük meg, sok kudarcos randi volt, mire egyszer azt írta, hogy végre meg van az igazi, és még én is örültem neki. Onnantól viszont egyik napról a másikra, alig írt, ha én írtam, akkor 15-30 perc után dobott valami kis rövid üzenetet vagy csak egy smile-t . Mikor meg rákérdeztem, hogy miért viselkedik így, akkor mindenféle nevetséges kifogás lett a válasz. Sokat dolgozik, de volt olyan is, hogy fáj a lába. Ez azért röhejes :D, és még ő volt felháborodva.

Végül hagytam, és kerestem más beszélgetőpartnert. Lett is, akivel szintén hasonlóan jókat beszélgettem, találkoztam, de a vége szintén ugyanez lett, vagyis egyik napról a másikra lapát, pedig elmesélve neki a sztorit,váltig állította, hogy ő nem olyan, de aztán mégis. Az ember, megérti ha bepasizik, és kevesebb időt szán utána rám, de az, hogy egyik napról a másikra leráz, sőt volt akinél egyszercsak azt láttam másnap, hogy letiltott, az azért érthetetlen, hiszen férfiaknál egy barátságot nem szokta befolyásolni ha valakinek lesz barátnője. Az eset több alkalommal is előfordult, és volt akinél a nagy lendület csak 2 hétig tartott, aztán ismét keresett, de amint újra lett pasi, ismét letojt. Vele és a lányával például együtt mentünk egyik karácsonykor bevásárolni.



2019. dec. 26. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek elkeseríteni, de csupán egy pótlék lehetnél az életükben. Ezt az is bizonyítja, hogy amint lett egy komolyabb kapcsolatuk, egyből hanyagoltak.

Esetleg nem szeretnék, hogy az új kapcsolatukat veszélyeztesse az, hogy beszélgettek.

Ha a barátnőd a volt randi partnereivel beszélgetnek szerintem feltételezhető lenne, hogy a másik fél akarhat valamit.

Ez úgy teljesen érthető.

2019. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez az érdekes, hogy papoltak nekem arról, hogy milyen jó barátjuk vagyok, meg mindig is az leszek jöhet bármilyen pasi is, egyik úgy hívott, hogy bátyus, aztán mégis kidobott az életéből. Bár ő még időnként keres, pedig 4 éve ismerkedtünk meg, és azóta sincs normális kapcsolata.

Nem sajnáltatom magam, nem azért dobtam fel a kérdést, csak kíváncsi lennék, hogy a nőknek tényleg ennyit számít a barátság?

2019. dec. 26. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis, a nőknek nagyon sokat számít a barátság, mi a gimi első évétől vagyunk barátok a barátnőimmel, már 28 éve. Ők a barátnőim. Egy pár hónapos levelezés viszont nem barátság, és semmit nem jelent. Mondjuk én nem is szédítek senkit, akár van kapcsolatom, akár nincs. Azt pedig megértem, hogy megszakították a kapcsolatot veled amikor párkapcsolatba kerültek, gondolom a férfi nem tűrte a pasi barátokat. Ennyi. Én eleve nem tartok fenn férfiakkal barátságot ha van valakim. Nem tartom etikusnak.
2019. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én sosem dobtam egy pasibarátomat sem egy hím miatt, szóval nem tudok válaszolni. :)

A kommentem csak azért született h tudd: van kivétel. :)

2019. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem csak levelezgetés volt, hanem többször találkoztam mindegyikkel, illetve a gyerekeikkel is, de tényleg csak mint barátok voltunk. Azt megértettem volna ha bepasizik és utána kevesebbet ír, vagy nem találkozunk annyit, sőt akár be is mutathatott volna. De ez a pár nő akivel így megismerkedtem, mind már másnap elkezdtek kicsit bunkó módon lerázni, pedig akkor még csak az első randi volt meg. Mint írtam utána volt aki 2 hét után megint keresett. Le lehetett volna normálisan is zárni egy ilyen barátságot azzal, hogy most kevesebbet tud majd írni, de ezt a megoldást nem tudom hova tenni.
2019. dec. 26. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet ezt beskatulyázni, hogy a férfiak ilyenek, a nők meg olyanok. Én inkább úgy látom, hogy van ilyen embertípus. Amíg egyedül van, addig jó a barát a háznál, aztán amint lesz valakije, már kevésbé vagy fontos. Ez persze egy bizonyos szinten tök oké, hiszen átalakul a fontossági sorrend, de nekem pl. volt olyan legjobb barátnőm, akivel az egyetem alatt együtt sírtunk, együtt nevettünk, egy szobában laktunk, majd utána is legalább kéthetente találkoztunk. Aztán lett egy párja, akivel egyszer találkoztam. Lassan öt éve nagyjából évente egyszer BESZÉLÜNK pár sablonos mondatot (ha én keresem) és az öt év alatt egyszer sem láttam. Mindig csak az ígérgetés megy. Olyan is volt szintén ugyanebben az időszakban, aki egyszercsak eltűnt és soha többé nem hallottam róla, de olyan szinten, hogy nem reagál hívásra, sem üzenetekre. Csak közös ismerősöktől tudom, hogy jól van és nagyjából mindenkitől elszigetelte magát. Szinten jó barátnőmnek éreztem, amíg szerelmes nem lett.

Aztán van pasikból is hasonló, csak fordítva. Így vagyunk barátok, úgy vagyunk barátok, aztán amikor megismerkedtem a párommal, marha gyorsan lekoptak. 2-3 ilyen is van. Ezek persze mind fájtak és nem tudtam hova tenni, igazából a mai napig nem tudom, de úgy vagyok vele, hogy önként döntöttek úgy, hogy kizárnak az életükből, ennek biztosan jó oka van, nekem nem kell mindent értenem.

Azóta lettek új barátaim és felelevenítettem régieket is, amik sokkal erősebbek, mint valaha és náluk tényleg azt érzem, hogy történjen bármi is, mi mindig ott leszünk egymásnak. Nem biztos, hogy napi szinten, nem biztos, hogy heti szinten, de ha egy hónapig nem beszélünk is ugyanott fogjuk tudni folytatni, mint előtte.

Valaki képes társadalmi életre és baráti kapcsolatokra a párja mellett is, valaki pedig erre abszolút képtelen.

2019. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 peca1000 ***** válasza:
13%

Ha összejön egy "barátnőd" egy pasival, akkor nem illik zavarni.


Az új pasi is számonkérheti őt, hogy mit írogatsz te neki, és a "barátnődet" is kellemetlenül érinti.


Hagyd őket békén.


Az meg beteg dolog, hogy elvárod, hogy bemutasson az új pasijának.


Már az is fura, hogy úgy találkoznak veled, hogy nem akarsz tőlük semmit.


Ha homokos vagy, keress egy pasit, ha nem,akkor meg csajozz be rendesen.

2019. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kemény dolog kimondani, de szerintem a szerelem gyakran meglehetősen beszűkíti a tudatot, csőlátást eredményez az emberi kapcsolatokban. A szerelmes nem lát szinte senki mást, csak az új társát, s minden körülötte forog. Idealizálja is őt, s minden tőle kapott kedvesség százszorosan több örömöt ér számára, mint mástól. Ráadásul fél is az elvesztésétől, s nem akar féltékenységi konfliktust sem. Márpedig egy frissen kialakult kapcsolatban a társkereső férfiak hatalmas hányada nem túlzottan örül annak a kijelentésnek, hogy "van egy férfi barátom, akit társkeresőn ismertem meg fél éve". Sok férfi ezt nem igazán értené meg, a nők pedig ezt nagyon jól tudják.


Egyébként teljesen megértelek: férfiként nekem is vannak női barátaim, s tudom, hogy velük általában sokkal őszintébben és olyan témákról is el lehet beszélgetni, amelyekről férfiakkal nemigen. Én azt tanácsolom, hogy női barátot ne társkereső, pártalan nők körében keress, hanem olyanok körében, akik biztos társkapcsolatban élnek, lehetőleg házasok. Ilyen esetben már valószínű, hogy a rózyaszín

2019. dec. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, az előbb véletlenül elküldtem, most folytatom.


Szóval ilyen esetben már valószínűbb, hogy a férj már nem fogja annyira zokon venni azt, hogy a feleségének férfi barátja van, s hogy féltékenykedni sem fog. Mivel a nő ismeri már eléggé a férjét eddigre, látni fogja, hogy barátkozhat-e egy férfival vagy sem. Ha ilyen nővel barátkozol, sokkal kisebb az esélye, hogy idővel ejteni fog.

2019. dec. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!