Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyivel lesz nehezebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel lesz nehezebb az egyedüllét ahogy egyre idősödöm?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok még sohasem volt semmilyen kapcsolatom, nincsenek barátaim (csak 1) de azt is csak érdekből tartom fent.

Szüleimmel élek, de még gyüjtenem kell kell hogy vegyek magamnak olyan házat és olyan környéken amire vágyom, szóval 40 leszek majdnem.


Jól érzem magam egyedül és szüleimmel is annak ellenére hogy egy házban élek van hogy egy percet se beszélünk, munkahelyen is kollégákkal csak a kötelező munkával kapcsolatos dolgokról szoktam amennyit muszáj a normális viszonyhoz.


Egyébként teljesen magamnak való ember vagyok, jól érzem magam így. Kérdésem arra irányul hogy változhat e az később, vagy mennyivel lesz másabb hogyha egy házban teljesen egyedül leszek később. Se barát se szülök se semmi. Vagy semmi változás nem lesz és jó uton haladok ha ez szeretném.


2020. ápr. 6. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egyre könnyebb lesz, legalábbis én így tapasztalom.

32 F

2020. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első ebben van valami, a legnehezebb akkor volt mikor tini voltam 14-19 akkor a hormonok majdnem megőrjítettek hogy kellene egy lány, de 20 tól sokkal könnyebb lett és évről évre ezt tapasztalom.
2020. ápr. 6. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Idosodve egyre inkabb mindenki oromet talal az egyedulletben.

Nem tudom, autisztikus vagy, vagy valami mas. Ha tenyleg nincs igenyed a tarsasagra, akkor jo lesz.

Es az allatokkal milyen a viszonyod? Nem lenne kutyad, macskad?

Remelem, vannak tevekenysegek, amikkel jol el tudod magad foglalni.

2020. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja egyre könnyebb lesz.


Rájössz, hogy a fiatal éveid elcsesződtek, majd a fiatal lányokra akire vágytál már nem kapod meg.


Max fizetőseket...


Aztán évek múltán néha lesznek napok mikor elgondolkodsz azon, hogy miért jársz el dolgozni miért mész haza, és mi értelme az életednek.


De élsz tovább...

2020. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nyilván túlzás azt mondani hogy abszolút nincs igényem társaságra de nagyon minimális mondjuk havonta 1-szer találkozom a közeli rokonommal pár órára és nekem elég is volt a társaságból. Nem érdekel és a munkahelyen pár mondat elég a hétköznapokban.


Abszolút nem vagyok társasági ember,kibirom meg korlátozott ideig tudok funkcionálni de utána rendkivül fáradt vagyok ki kell pihennem.


Nem lesz állatom,bent a házban számomra türhetetlen lenne,kint megoldàs lehetne de költeni sem akarok rájuk.

Ha élölényekröl van szó akkor a növények amiket szeretek,nem vagyok állatbarát.


Lefoglalom magam,sosem unatkozom

2020. ápr. 6. 22:36
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es

Ez rosszul hangzik.

2020. ápr. 6. 22:47
 7/9 anonim ***** válasza:
A fullos fiatal csajokkal a ferfiak 90%-a ugysem tud osszejonni, tehat nem maradtal le semmirol.
2020. ápr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó tudom mondjuk pont az egyetlen barátom olyan akinek ment. Anno kérdeztem is hogyan lehetne pl nekem de nem tetszett a válasz,rengeteg energiát kell bele fektetni plussz személyiséget is olyanra kell formálni ami már nem én lennék. Mivel már nem vagyok tini nincs az a falkaparós hormonok okozta vágy,nem érdekel a dolog
2020. ápr. 7. 06:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyre könnyebb lesz.


Viszont nem mindegy, hogy milyen téren lesz könnyebb.


Van aki mizantróp morgós vénember/macskás vénasszony lesz egyedül a kor előrehaladtával, és van aki megtanulja elfogadni, sőt élvezni azt, amit az életben csinálhat egyedül (amíg a 20-30 éves ismerősök többsége azt mondja, hogy nem utazik, nem csinál ezt+azt, mert egyedül van, addig a 40, még inkább 50 felettiek simán nyomják egyedül, mert úgysem lesz hozzá partner).



Azt tehát te döntheted el hogy hogyan fogod viselni az egyedüllétet, megtalálod azt, ami boldoggá tesz társ nélkül is, vagy utálsz mindenkit, legfőképpen magadat.

2020. ápr. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!