Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a rosseb az az alfahím?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosseb az az alfahím? Nőként kérdezem.

Figyelt kérdés
Tegyük már végre tisztába ezt a dolgot. Akik számára létezik ez a fogalom, írja le, MINÉL PONTOSABBAN ÉS RÉSZLETESEBBEN, hogy szerinte mit takar. Státusz? Anyagi helyzet? Külső? Ha külső, akkor azon belül mi jellemző rá? (Testmagasság, testalkat, arcszerkezet, haj, bőr, szem, stb.) Viselkedés? Attitűd? Ez utóbbi kettőt, ha lehet, még a külsőnél is részletesebben, plíz.

2020. ápr. 7. 15:03
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek ugyanúgy nincs pontos definíciója, mint az "incel"-nek. Bárkire rámondhatják, az ezt kimondó személy nézőpontja dönti ezt el, mindkét esetben.


Én személy szerint az arrogánsabb gazdagokra szoktam használni, tudod az a fajta akitől ilyeneket lehet hallani, mint "ÉN FONTOS EMBER VAGYOK!!!!!!!!!!!!!" "A kabátom többet ér, mint az életed!!!!!!" "Én elfoglalt vagyok, nincs időm sorbanállni!" és mindig kiakad, ha 5 percet várnia kell "pórnép között", miközben ő a FONTOS EMBER akinek sietnie kell és mindenkinek kötelező lenne őt előreengedni, hiszen neki alanyi jogon jár a soronkívüli kiszolgálás. Ez az a fajta karakter aki lazán nekiáll kötözködni a vakkal, mozgássérülttel, újszülöttel érkezővel, hogy "mit képzel magáról" és milyen dolog az, hogy nekik valami kis könnyítés jár. Ez a fajta aki ezressel fúj orrot meg ötszázassal gyújt rá.


Szintén tőlük hallani ilyeneket, hogy "Há' megveszlek kilóra öreg" "Ennyiért le se hajolok" meg ilyesmik.


Nem egy szimpatikus banda.



De aki igazán "alfa" egy elképzelt világban azok azok a jótevő személyek, akiket ritkán veszel észre, viszonylag normális életet élnek, ha elég rafináltak pénzügyi függetlenségük elérése után a világot kívánják jobbá tenni. Pl. a városomban van egy fazon aki egyedül hozta létre ellenszélben a helyi szemétszedő csoportot és minden évszakban kitakarítják a helyi erdőt, városszéli részeket. Na ez sokkal dicséretesebb viselkedés, mint az állandó keménykedés.

2020. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
19%

Csajok találták ki, a szaporodásra potenciális pasik gyűjtőneveként. Lényegében az "álompasik".


Külsőre:

-magas

-izmos

-milliméter pontosra nyírt festett szakáll

-legújabb divat szerinti festett haj

-divatos drága ruhák

-flip flop

-napszemcsi


Belsőre:

-bunkó

2020. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
87%
Mindig azt tudom felhozni, hogy ha nézed a Gyilkos elmék (Criminal Minds) sorozatot, ott a Reid karaktert kivéve az összes többi férfi karakter alfa. (És mégis Reid-ért él hal mindenki.)
2020. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Általában az állat világban szok lenni és nem a vad világban! Mert hibás! Ez ugyan is csak állatkertekre igaz ahol idegen farkasokat osszeresztenek és ott valasztodik ki a legerosebb! Mig vadon élő farkasoknál két alfa van! Az anya és az apa! Ugyan is a farkas falkák azok mind a családokból állnak! Nem idegenekbôl!

De visszaterve ez lényegeben igaz az emberekre! Családban nyilvánvaló a szülők azok mig idegen környezetben kiemelkedik a legsikeresebb! Persze a sok gyökerek ez azt jelenti hogy aki képes el menni kondizni és egy kis izmot felszedni! Nos az igazi alfahimek kb ott kezdődnek hogy jol tanul sportol ad a stílusára és személyi higiéniájára törekszik a sikerre nem bunkó nem gyökér hajt előre és halmozza fel a sikereket és kiemelkedik abban hogy nem 200-300-400 ezret keres hanem fel milliótól fölfele....

kb david backam... kiemelkedő focista már évek óta ott van fejben és testben is ráadásul egy csomót adományoz a rászorulóknak segíti az embereket szoval mondhatni hogy ő igen egy alfahím!

2020. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
26%

Például a csávó aki múltkor bejött a fogorvoshoz a macájával, kötekedett egy sort a recepcióssal mert a csaj tömésével valami rossz volt. Mondták neki hogy most azonnal nen tudják megcsinálni, erre a csávó azt mondta a csajának hogy este jönnek át a haverjai és akkor majd fájdalomcsillapítóval kibírja az estét. A csaj azt mondta inkább kihagyná de a csávó rávágta hogy majd bevesz valami fájdalomcsillapítót és ez van. Szentségelt még picit aztán kihúzta a többmilliós kocsihoz a barátnőjét és elmentek.


Tessék, ilyen az alfa hím.

2020. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
19%
Látod erről beszéltem a kettes jól megfogalmazta! 😅😂
2020. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
81%

Az állatvilágban létező fogalom, amit pár etológiábóp toprongy átvett a humán párkeresésbe is, ráadásul a maga nyers elcseszett módján (azaz ugyanúgy a fizikai erőt és az agressziót táraítják a fogalomhoz, magasról szarva a tényre, hogy ha létezik is az alfa fogalma az ember esetében, a kultúra miatt és azáltal, hogy más teszi lehetővé a hatékony boldogulást és utódgondozást ebben a világban, tehát rohadtul nem attól lesz az ember alfa, ha döngeti a mellét, bszik-eszik és bunyózik).


De ahányszor magyaráztam ezt, mindig jött egy csicska kioktatni, hogy az nem alfa például, aki nem hagyja ott a nőt a gyerekkel meg mit képzelek. Szóval én már elengedtem.

2020. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
84%
Hát az olyan, mint az állatvilágban a piros seggű pávián.
2020. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
62%
-tehát
2020. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam ruha alapján ítélni, de a férfi flipflop kegyetlen bzis.
2020. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!