Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőktől kérdezem, hogy lehez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem, hogy lehez igazán jó, álag feletti pasit fogni?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek most lett egy nagyon pöpec palija, és mivel szingli vagyok, rájöttem, szeretnék én is egy hasonló férfit az életemben. Barátnőm nem tud választ adni a kérdésre, mivel náluk a pasi csípte fel őt, addig küzdött míg végül meghódította, mert belezúgott barátnőmbe, de barátnőm eleinte még nem lett szerelmes, csak pár hét múlva.
2019. jún. 15. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk is ez volt. A srác belémszeretett, én nem akartam párkapcsolatban lenni.


Haverok lettünk (ő a barátságommal is elégedett volt) aztán lassan beleszerettem.


Fantasztikus srác, nem is értem hogy érdemeltem ki :)

2019. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Lasszóval. De, ha azzal nem sikerül, ott a lepkeháló. 31F
2019. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a férjem csípett fel. Esetleg a pöpec férfiakat kérdezd meg, hogy mi alapján döntik el, hogy kihez megy oda, és pár randi után azt, hogy le is horgonyoz.
2019. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kezd nagyjából azzal az elmélkedést, hogy vajon te magad mivel érdemelnél ki egy "pöpec pasit"? Miért lennél te jó neki, mit tudsz tenni egy ilyen kapcsolatért? Miért, miben vagy jobb, mint egy átlagos nő?
2019. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a kérdés mögötti személyiség nagyon nem jön be.

Ez olyan, mintha a haverom most vett volna egy Ktm Nuda 900R-t, és most már nekem is kellene, mert nagyon pöpec, meg eladtam az R6-omat már két éve és szeretnék már egy hasonló motort az életembe.

Az élettől sosem azt kapja az ember amit szeretne, hanem amit megérdemel. De kívánom neked, hogy fogj egy pöpec pasit, aki hasonlóképpen tárgyiasítani fog téged.


24F

2019. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Legyél átlag feletti nő és ne csak otthon ülj 24/7, mindössze ennyi kell hozzá.
2019. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése. Egyszer kavartam egy sráccal. Senki se volt elájulva tőle, sokan hüledeztek amikor hallottak erről a dologról. De ő volt életem első (nem plátói) igazi szerelme. Remélem egyszer fogok még úgy tekinteni másra, mint ahogy rá tekintettem.

Amúgy vele a régi ismeretségés a kölcsönös vonzalom és kiéhezettség hozott össze:)

2019. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Értékes nőnek kell lenni, ennyi az egész. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mivel tudnád gazdagítani egy olyan férfi életét, aki minden téren kiváló? Miért éri meg veled foglalkozni?

Talán kötözködően hangzanak a kérdések, de nem azért írtam.

2019. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Falnak megyek ettől a "pöpec pasit fogni" szókombótól...
2019. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3%

tipikus magyar lány. Mindegyik királylánynak hiszi magát, csak mert kinyílik előttük a fotocellás ajtó.

Már rég eldöntöttem, hogy nekem nem kell magyar lány! Sok sikert a pöpec pasihoz nyomorult!

2019. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!