Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Mikor amúgy is van több problémám, főleg egy, ami nagyon aggaszt minden nap és depressziós vagyok, akkor mennyire javasolt szakítani?

Szeretem a párom, a szüleimen kívül csak rá számíthatok.

Ilyen depressziós időszakban direkt halasztani kell a szakítást, nehogy még az is megterheljen pluszba vagy már nem változtat semmit?

Az szerintem nem menne, hogy rögtön barátok maradjunk.

(Apukám daganatos beteg, ezért vagyok nagyon elkeseredve és depressziós. A párom nagyon sokat támogat és segít, nem emiatt merült fel a szakítás gondolata.)


2020. ápr. 2. 21:50
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Kihasználjam, ne használjam...o, mitévő is legyek...


Keresned kéne inkább egy szakembert, amondó vagyok.

2020. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem engedd, hogy segítsen neked ezt átvészelni. Szeretem a szakítás csak még nehezebbé tenné számodra a helyzetet, valamint számára is. Hiszen, ha tényleg nincs gond a kapcsolatotokban, akkor később meg fogod ezt bánni.
2020. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Apukád betegsége teljesen független a kapcsolatodtól. Nem is értem, miért kellene fenntartani egy nem működő kapcsolatot csak azért, mert ez a helyzet fennáll.
2020. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért merült fel a szakítás gondolata?
2020. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azt kell mérlegelni (nagyon komolyan átgondolva) hogy a depressziv hangulat mennyit ront a kapcsolatotokon. Mert olyan nincs hogy nincs rá kihatással az ami rád igen.

Oké vannak vele gondok. A kérdés elég nagyok-e a gondok hogy eldobd vagy csak felnagyítja az alap rossz hangulat szorongás félelem?

Ha úgy érzed tényleg a kapcsolattal van a gond és nem a lelkeddel akkor szakíts mert szemétség kihasználni hogy a fiúra lehet támaszkodni ha amúgy már nem szereted.

Ha nem vagy biztos abban mi is a helyzet ülj le a pároddal és beszélj arról mit érzel. Egyrészt talán jön magától a felismerés ha a pároddal beszélgetsz az érzéseidről másrészt így tiszta lapokkal játszol és a fiú tudni fogja mi zajlik benned.

2020. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!