Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti hogyan kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogyan kezdeményeznétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán voltam toppon, hogyha kezdeményezésről volt szó, viszont szoktam látni mostanában egy lányt, aki nagyon bejön. Nagyon aranyos lány :)


Egyik üzletben szoktam látni, ahova járok vásárolni, ott dolgozik, mindig valami mást csinál. Van amikor épp árú feltöltő feladatot csinál, van amikor pultnál van. Eddig 2x láttam az elmúlt pár hónapban, mert relatív ritkán járok oda, viszont mind a 2x észrevett engem és szemeztünk, szerintem látásból már ő is ismerhet engem.


Szeretnék kezdeményezni nála, de nem tudom, hogy mivel szólíthatnám le. Nem tudom, hogy hogyan értékelné, ha meló közben odamennék, nyilván vannak sokan, akik nem örülnének neki.


Valami ötletet tudnátok adni? Nem szeretnék sokat töketlenkedni.


2018. okt. 16. 10:53
 1/2 Kései Sirató ***** válasza:
Simán hívd meg egy kávéra!
2018. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan, Nem feleségül kéred, mit tökölsz ezen annyit? :)


Én is dolgoztam suli után eladóként, nekem volt hogy a srác mire fizetett bankkártyával, végül már a számom is elkérte, mert mindketten szimpatikusok voltunk egymásnak. Mivel van párom azóta is, nem adtam meg neki, de nem dőlt senkiben össze a világ, nekem is kellemes emlék maradt. :)

2018. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!