Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tul vekony, vagy meg belefer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul vekony, vagy meg belefer ez az alak?

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 8. 12:46
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
33%
#28 hát lehet, hogy nem topmodell, de a nőhöz képest nagyon is ott van... Velem ilyen fickó álmaimban (se) állna szóba 😏
2020. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
93%

#29

Békaseggezés nélkül is fel lehetne dolgozni, hogy ezt az alakot nem sokan tartják szépnek, vonzónak.

2020. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
51%

Tévedésben vagytok, ha azt hiszitek, hogy ez a nő azért nem jó nő, mert "még ez is kevés" nekünk. Tizlsztelem az energiabefektetést a sok ugrabugrába és azt is, hogy úgy néz ki, mint egy maratoni futó. De ezt az energiát fordíthatta volna arra is, hogy ne kamaszfiús legyen. Nézz meg egy rövidtávfutó hölgyet vagy egy versenytáncost. Ugyanannyit tesz bele a sportba, mégis sokkal szebb alakja van.


Nem az a bajom ezzel a nővel, hogy szarrá edzi magát (és nEkTeK fÉrFiAknAk mÉg eZ SEm elÉg), hanem hogy erre nincs szükség. Csak simán elcsúfítja magát, miközben valószínűleg éhezik, azért nem is tudott a nagy sportpályafutása mellett izmot építeni. Másrészt meg a cardionak számító "erősítő edzése" miatt, amiben nincs elég súly és ellenállás, csak pinalegyezgetés és pattogás.


Ha valakire érdemes hasonlítani, az például ez a nő. Van alakja és abban is biztos vagyok, hogy semmivel sem edz többet érte, mint ez a kajla csaj (talán még kevesebbet is), mellette meg tud élni is és megvan a kis szexi nőies puhasága az izom fölött.


[link]

2020. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
63%

Egyébként mi bajotok van a személyével és az edzéseivel?

Én vagyok az, aki írta, hogy az ő edzésprogramjával kezdtem az alakformálást.

Az edzésével és azzal, amit képvisel, mi a probléma? Összehozott egy nem túl időigényes, otthon is végezhető programot, amivel 3 hónap alatt szinte bárki elérhet kisebb-nagyobb eredményeket. Nem hinném, hogy bármilyen gyűlöletet érdemelne.

Pl. nekem vékony, de löttyedt, igénytelen alakom volt. Végigcsináltam a programját, és nagyon megváltozott az egész testkompozícióm. Kevesebb zsír lett rajtam, és több izom, eltűnt a narancsbőrömnek úgy a 90%-a. Nem olyan alakom lett, mint neki, és másoknak sem lesz feltétlenül olyan, aki az ő edzéseit csinálja. Nem mellesleg a kardio edzettségem pár hónap alatt rendesen az egekbe ugrott a nagy semmiről.


Mellesleg, hosszú távra nekem kevés volt már az általa összerakott edzés, így én már másképp edzek, nagyobb súlyokkal, kevesebb ugrálással. Viszont, az ő edzései tökéletesek ahhoz, hogy fenntartson az ember egy igényes, nem elhízott, nem löttyedt testet, mivel az edzések intenzívek, mellé pedig simán beleférnek munka vagy gyerekek mellett is. Mellé pedig rendesen edzi a keringési rendszert is. Persze, rengeteg más hasonló videó is van, meg az ember saját magának is összerakhat edzéstervet (én már rég magamnak csinálom), de annak, aki szereti készen kapni és/vagy kezdő, vagy nincsenek nagyra törő tervei, jó alapot ad.


Akármilyen piszkafa is az alakja, szerintem a tevékenysége nem érdemel gyűlölködést.

2020. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
32%
Csinos, szuper.
2020. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy az orszag es oldal szintjehez meltoan nekem is szidnom kellett volna. Akkor nem lett volna lepontozva a valaszom...

Orulok, hogy jovore elkoltozom. :/

2020. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
56%
#36 De vissza ne gyere!😂
2020. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
88%
#37: Nem is áll szándékomban. Részben emiatt a szint miatt. Facebookon is volt egy cikk, hogy mennyi külföldön élő magyar veszítette el a munkáját és a válaszok többsége is pont ilyen szintű volt. Dögöljenek meg, haza ne merjenek jönni és hasonlók. Őszintén: Miért élne egy értelmes ember egy olyan országban, ahol indokolatlanul utálnak mindenkit vagy irigykednek mindenkire és még direkt el is küldenek mindenkit, akit lehet? Amikor pár erdélyi ismerősöm is eljött hozzánk, már ők is csak szörnyűködtek, hogy mennyire megváltozott itt a légkör.
2020. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

Amugy oszinten megleptek a kommentek.... en megertem,hogy valakinek ez az alak nem a zsanere,es azt is hogy nem tetszik... De azert olyan jelzoket hasznalni szegeny lanyra,mint amilyenekkel ti illetetek ot,enyhen szolva primitivseg.. Mert ertem en hogy mas alak az idealod, de ha ez a no csunya es undorito, akkor en pap leszek..

na szevasztok

2020. ápr. 9. 09:29
 40/53 anonim ***** válasza:
77%
Mit vártál? Ez egy anonim fórum, az egyik fő előnye, hogy sokkal kevésbé szövi át a való életben jellemző megjátszás, hízelgés, füllentés. Ennek megfelelően nyersebb, őszintébb, az emberek valódi gondolataihoz és érzéseihez sokkal közelebb álló válaszokat fogsz kapni. Ha ezt nehéz elfogadni, ne itt kezdj közvélemény-kutatásba (vagy írd oda, hogy aki csúnyának vagy undorítónak találja, az ne válaszoljon).
2020. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!