Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tul vekony, vagy meg belefer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul vekony, vagy meg belefer ez az alak?

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 8. 12:46
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
75%
#39 fogd már fel, hogy férfiszemmel nézve semmi nőiesség nincs ebben a "nőben"!
2020. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
24%

#41: Az én férfiszemmel nőies. Ilyenkor mi van?

Tényleg vicces, hogy olyan szövegeket nyomtok, hogy a férfiszemmel így meg úgy.


Annyira adnám, ha valaki csinálna egy olyan valóságshowt, hogy a válaszolókat megkeresnék és rejtett kamerával bepróbálkozna náluk valahol ez a nő. Kiderülne, hogy a többség válasza mennyire nem hiteles...

2020. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:
Haho! En is egy anonim szemely vagyok. Csak szolok,mert ugy latom nem tunt fel :) Nekem sem erdekem Ot dicserni,foleg hogy egyaltalan nem igy nezek ki. Szerintem sem lehet erre az alakra azt mondani hogy tokeletes, de az undorito-tol meg a randa etiop atletatol tavol van. Miert okoz nagyobb oromet az, ha valakit a sarga foldig hordtok, annal hogy hangot adtok a sima ervekkel alatamasztott nem tetszeseteknek? Gondolkodjatok mar kicsit konyorgom...emberek vagytok, nem targyak... nektek jol esne ha ilyen hozzaszolasokat olvasnatok magatokrol? Es nem kell kiforgatni a szavaimat, mert nem tamadom azokat az embereket akiknek ez az alak nem tetszik... mert en sem sorolom Ot a legtokeletesebb alaku nok koze, de azert nezzeket mar korul, hany ilyen "etiop atleta" van korulottetek...
2020. ápr. 9. 12:26
 44/53 anonim ***** válasza:
#42 hidd el gond nélkül lepattintanám. Ne haragudj, de sztem nem normális állapot, ha egy csajnak kockásabb a hasa mint egy férfinak, de gondolom én vagyok a maradi 😉
2020. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
hat ha nem tetszik,akkor nem tetszik. szived joga... nem is arrol van szo, hogy muszaj mindenki preferalja.. nem is ezzel van gond.
2020. ápr. 9. 12:40
 46/53 anonim ***** válasza:
#45 akkor miért pontoztál le mindenkit, akinek nem tetszett?
2020. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
en senkit nem pontoztam le :)
2020. ápr. 9. 13:09
 48/53 A kérdező kommentje:
nezd meg, azok vannak lepontozva, akiknek tetszik. persze nem altalam.
2020. ápr. 9. 13:09
 49/53 A kérdező kommentje:
Ha lepontoztam volna mindenkit akinek nem tetszik ez az alak, akkor nem lennenek "100%ban hasznos valaszok" a kerdesem alatt... ugyhogy megint te tamadsz ok nelkul :)
2020. ápr. 9. 13:12
 50/53 anonim ***** válasza:

#44: Én elhiszem... hogy itt mindenki lepattintaná a kigyúrt srácokat, mert izomagyak. A modell és fitness csajokat, mert túl vékonyak. Ja és azt is elhiszem, hogy itt mindenki milliomos, mindenki magától ért el mindent és soha, senki sem lép félre.

Én mindent elhiszek, de nem véletlenül adnám a valóságshowt. Ott nem csak a szövegeket kéne elhinni, hanem a tetteket is látnád! :D

(Plusz 1-2 év súlyzós edzéssel, férfiként simán izmosabb hasa lesz az embernek. Vagy te átlag férfi has alatta sörhasat érted? Az csak ráadás, hogyha az utcán odamenne hozzád, soha meg nem mondanád, hogy a póló alatt mennyire kockás a hasa... Hát igen, így bukik meg a mellébeszélő szöveg, amit el kell hinni.)

2020. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!