Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A parkapcsolatban elo emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parkapcsolatban elo emberek minden egyes unnepbol valentin-napot csinalnak?

Figyelt kérdés

Bar nem is korlatoznam le a kapcsolatban elokre, lasd alabbi mit csinalnak a szinglik husvetkor kerdes. Szoval inkabb altalanossagban ervenyes a kerdes.

Az unnepek kb 99%-anak semmi koze a parkapcsolathoz, sehol nincsen megszabva, hogy ha akarod tartani a hagyomanyokat, azt csak a paroddal teheted meg, kozben szinte az osszes unnepet ugy veszi mindenki, hogy ezt meg azt fognak csinalni a parjaval, aztan megsertodnek, ha a parjuk nem lepi meg ot valamivel az unnep alkalmaval (volt kerdes a locsolkodasrol, tobb lany irta, hogy megsertodne ha nem locsolna meg oket a parjuk), aki meg szingli az haldoklik kb, hogy ezt az unnepet is egyedul kell toltenie... :D

Kozben meg gyakorlatilag az osszes unnep olyan, hogy tok egyedul, vagy baratokkal vagy a csaladdal is megtarthato.


2020. ápr. 9. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Isten ments!
2020. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Persze, szülinapokat megünnepeljük, virágot is kapok olyankor, de nem megyünk át giccsparádéba. A valentin napot is idén csak azért ünnepeltük meg mert hazalátogattam a szüleimhez 2 hétre és Valentin napon jöttem vissza, szóval 2 hétig nagyon hiányoztam a férjemnek, ezért mindenféle meglepivel várt itthon. Bevallom ez nagyon jólesett. De a karácsony, húsvét és nagyobb ünnepek mindig a család társaságában zajlanak. Bár az is tény hogy szeretjük kettesben is megünnepelni, pl karácsonykor közösen díszíteni a fát, stb.
2020. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Hát en nem tudom milyen emberekkel vagy körülvéve de én ilyet meg nem is hallottam...
2020. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
A "szinglik haldoklásához": igen, aki egyedülálló, mármint kényszer-, arra az ünnepek tudnak nyomasztóan hatni. A hétköznapok, a munka, a jövés-menés kicsit eltereli az ember figyelmét. Ilyenkor viszont klasszul a nyakába tud szakadni a nyűgje, a nyomora. (Ebben a #maradjotthon-álljonmegazélet helyzetben is ez a rossz.)
2020. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
#4: ez csak azokra igaz, akik számára az egyedüllét = átok.
2020. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert mi akadalyozza meg az egyedulallokat, hogy ilyenkor a csaladdal toltsek az unnepeket? Nyilvan nem most, hanem altalaban. Nem hiszem el, hogy valakinek a melo az egyetlen dolog az eleteben, azon kivul meg vergodik.
2020. ápr. 9. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem csak a nagyon pozitív életmódot élők...
2020. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utálom a valentin napot! Van még kérdés??
2020. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6, semmi. Csak ha fiatal, szerelemre és szexre (hiába) vágyó emberként ilyenkor is csak anyuci, apuci, nagyi, unokatesó van, akkor az... jó-jó, de egy idő után nem valami lelkesítő és örömteli 😏
2020. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, akiknek konkrétan nincs hova és kihez hazamenni. Mások meg nagyon is örülnek, hogy van. Ez alapján ők amúgy is örülnek, ha együtt vannak, ami szerintem tök természetes. Az is, ha valaki ilyenkor jobban megérzi a magányt. Amíg nem jártál ebben a cipőben, nem tudhatod.
2020. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!