Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit értetek az alatt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit értetek az alatt, hogy nem vagytok valakivel egy hullámhosszon?

Figyelt kérdés
Reménytelen, ha valakinek ezt mondjátok?
2020. ápr. 10. 11:02
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

A kommunikációnk nem működik - alapértelmezett esdetben ezt jelenti.


Nos, ja, reménytelen, bár ilyenkor inkább el is küldöm az illetőt.

2020. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy baktériumnak próbálsz kvantumfizikát magyarázni az nem fog menni.. ez is hasonló szint lesz.
2020. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem reménytelen ha mindkét fél dolgozik rajta hogy a kommunikáció fejlődjön köztük.

De érthető életmódbeli eltérésekre is, szokásokra.

Én pl. nem tudok mit kezdeni olyan emberrel aki mélyen vallásos és szentfazékként éli az életét. Elfogadom. De ha ő nem fogadja el hogy engem nem érdekel semmilyen vallás, akkor nem megyünk semmire.

2020. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek és harmadiknak köszönöm a választ.
2020. ápr. 10. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én otthonülő vagyok, ő utazgatós.


Nem passzolunk össze, nincs közös téma, érdeklődési kör. Engem hidegen hagy az ami őt érdekli és fordítva.

2020. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
PL.: "én" az autókról tudok csak beszélni, a másik fél csak a pacsulikról.
2020. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudunk beszélgetni, nem olyanok a reakciói, mint aki érti a vicceimet vagy aki ténylegesen benne tud lenni velem a dolgokban. Inkább úgy mondanám, hogy érzem a távolságot köztünk
2020. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen, erőltetetten megy a beszélgetés, nincsenek közös témák, nem értjük egymás humorát.

Általában reménytelen igen, mert én ilyen helyzetben egyszerűen nem tudok feloldódni és kényelmetlenül érzem magam.

2020. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem találjuk meg a közös hangnemet, esetleg elbeszél mellettem folyamatosan.: -Mi történt a munkahelyeden? -Holnap megyek a haverokkal inni. -De mi volt munkàban? -Nézem a meccset.

Kb ilyen szinten. Esetleg nem vagyunk egy intelligenciaszinten, én beszélnék mondjuk az irodalomról, vagy valami tudományos/történelmi témáról, ő meg folyamatosan ostobasàgokat beszél, vagy lerendezi egy "Nem érdekel/Nem tudom" mondattal.

Esetleg bármit mondok nem reagál rá soha, így nem alakul ki közöttünk beszélgetés, vagy csak wg, témáról tud beszélni.: -Mi újság? -Rossz a kocsi. Következő nap: -Hogy vagy? -Vezetek. Harmadik nap: -Hogy telt a napod? -Kocsikàztam.

És csak ennyi témája van egész nap és minden nap, hát kűr vára unalmasan főleg ez a kocsi téma, meg a "milliókat keresek" téma is, az ilyen húzzon a pi csàba. Sajnos amiket felsoroltam minddel találkoztam

2020. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!