Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztél már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már olyat, hogy valakivel egy hullámhosszon vagytok mégis a másik az ellenkezőjét érezte?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 01:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Persze, minden viszonzatlan szerelem ilyen. Könyvek, filmek, versek születnek a nyüsszögésekből.
2018. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Vagy epp alkoholista, megtort, szurke, fanyar embereket vedlenek ezek a fazisok. (Akik meg ekezeteket sem raknak, mert annyira oly mindegy, nem is erdekel).
2018. júl. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Ezt nem igazán értem :D
2018. júl. 28. 01:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, Amikor feszültséget hordoztam magamban, Ő is ingerültté vált és rosszkedvű lett.


Ezt ki is mondta adandó alkalommal. Helyretettük ezt "feszültséget" (nagyon rossz volt vitatkozni!)


De végül szépen sikerült a békülés (ahogy kiengedtük a fáradt gőzt"). Csak éppen nagyon lassan ment végbe.


De nem kell elsietni semmit...

2018. júl. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Ezt hívják plátói szerelemnek.
2018. júl. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Fáradt gőz kiengedése" egyenlő kölcsönös megbocsátás.


Szerencsére VÉGRE türelmes Embert kaptam a Gondviseléstől!

2018. júl. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ismerősöm, aki nagyon idegesített, egyszerűen olyan tulajdonságai voltak amik borzalmasan dühítettek. Ő mégis minden alkalommal amikor valahogy összefutottunk azt mondta, hogy köztünk van a bizsergés és a rejtett szexuális vonzalom.... (iszonyat nagyképű srác volt) hát részemről nem volt vonzalom. És minden alkalommal meg is mondtam neki, hogy legyen kedves elkerülni mert mi utáljuk egymást. De nem érdekelte.
2018. júl. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy nem is ismered. Csak bemeséled magadnak, hogy egy hullámhosszon vagytok, ha jobban megismernéd, rájönnél, hogy mégsem.

Az is LEHET, hogy õ sem ismer téged. Ha jobban megismerne, õ is rájönne, hogy egy hullámhosszon vagytok.


Bármi lehet.


Senkit sem kell kisajátítani amúgy. Sok mindenkivel lehetsz egy hullámhosszon és õ is másokkal. Nincs olyan, hogy kapásból “egymásnak lennétek teremtve”. Tehát ne így állj hozzá senkihez, építhetsz vele kapcsolatot úgy, mint bárkivel.

2018. júl. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam ilyen helyzetben: a másik játszmázott, és így b×tt át.
2018. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

"Lehet, hogy nem is ismered. Csak bemeséled magadnak, hogy egy hullámhosszon vagytok, ha jobban megismernéd, rájönnél, hogy mégsem.


Az is LEHET, hogy õ sem ismer téged. Ha jobban megismerne, õ is rájönne, hogy egy hullámhosszon vagytok."


Ez nagyon igaz. Mert ilyen nincsen! Ha egy hullámhosszan vagytok, akkor mindketten azon vagytok. Csak valamiért egyikőtök ezt nem vette észre, nem érdekelte, vagy valami. Ezért hülyeség viszonzatlan szerelemről beszélni... Nem a szerelem viszonzatlan, csak az egyik h*lye.

2018. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!