Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mi a véleményetek azokról a nőkről, kik kizárólag csakis a sikeres férfiakkal hajlandóak randizni, járni, később együtt élni/összeházasodni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 10. 12:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%

Az összes ilyen.


Megvan a véleményem az ösztönlényekről.

2020. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Értelmes nők.
2020. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít sikeresnek? Mert én pl elég sikeres vagyok azzal, hogy a szegényebb kisvárosban ahol lakom, nettó 250-et keresek. Ez itt egy álomfizetés. Lehet nem a felső 1%-ban vagyok, de mondjuk a felső 5-ben ilyen értelemben.
2020. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

3-as válaszolóhoz csatlakoznék, mire gondolsz pontosan?

Elég nagy tág intervallumon mozog az, amit el tudok képzelni a sikeres férfiról.

2020. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak ezekről a nőkről, hanem úgy általánosságban:

Mindenkinek szíve joga eldönteni hogy kivel jön össze!

Volt nő aki nekem azt mondta, hogy ő csakis más nemzetiségű férfiakkal fog bármilyen kapcsolatba is kezdeni.

Mondta ezt úgy, hogy előtte a külföldi pasija is inkább a szüleit, választotta ő helyette, holott elmondása alapján tökéletes volt a kapcsolat (hazaköltözött). Nyilván hülyeségnek tartom ,mert mint a példa jól szemlélteti, a tökéletes külföldi pasi sem volt a tökéletes pár. De, nem akarom mindenáron megérteni, nem húzom le, nem ócsárlom, ez az ő döntése, az ő élete. Elfogadom hogy így gondolkozik. Mindenkinek joga van ahoz hogy úgy éljen ahogy neki tetszik.


F37

2020. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
Mert úgy mégis nemtől függetlenül ki jön össze olyannal, akit egy igazi sikertelen lúzernek tart? Nyilván bármilyen normális ember csak olyannal fog összejönni akit értékesnek, a saját értékrendje szerint sikeresnek tart.
2020. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%
Jól teszik. Vagy talán olyannal kellene élniük, aki minden hó végén számolgatja a forintokat, csak mert képtelen feljebb lépni? Ne röhögtessetek.
2020. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Egy olyan nőről beszéltem, aki olyan férfival él együtt, akinek étterme, sok pénze van és az egyetemet is elvégezte. Konkrétan erre gondoltam, amikor azt mondtam, hogy "sikeres".
2020. ápr. 10. 12:41
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Sok ilyen nő van,de sok olyan is,aki ennek az ellentettje.
2020. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%

Egy putirsoron lakó csajnak már az is sikeres férfi, akinek van egy lepukkant E3-as BMW-je. Egy belvárosi, "értelmiségi, vállalkozó szülők kedvence" csajnak meg az a sikeres, aki randi után a Bentley-jével viszi haza a svábhegyi villába.


Valahol érthető, hogy a nők olyan pasit akarnak, akire felnézhetnek. Persze ha a "felnézés" csak az anyagi javak miatt következik be, az elég felszínes és visszatetsző dolog.

2020. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!