Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ismeretlentől hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismeretlentől hogyan fogadnátok ezt?

Figyelt kérdés
Írna neked egy férfi a közösségi oldalon, hogy szimpatikus vagy neki stb, te válaszolgatsz neki belemész a csetelésbe vele, neked is szimpinek tűnik, de aztán szóba jönne a sextéma és olyanokat írna, hogy kívánlak,nem tudna ellenállni élőben neked stb. Ilyenek után ti folytatnátok az ismerkedést és találkoznátok az illetővel?
2020. ápr. 10. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Kezdjük ott, hogy egyáltalán nem válaszolnék neki ismeretlenként.

Csak akkor folytatnám, ha én is így éreznék iránta.

2020. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit beteges. Kerüld el! Ilyen nem írunk online üzenetben, csak ha elmélyült kapcsolatotok van...
2020. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

"Írna neked egy férfi a közösségi oldalon, hogy szimpatikus vagy neki stb, te válaszolgatsz neki..."


This is where you wrong kiddo. Ilyen embereknek soha nem írok vissza. Akkor sem, ha jól néznek ki.


A többiről nem is beszélve. Legfeljebb arra lenne jó, hogy trollkodjak, majd kitegyem faprib csoportba.

2020. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Mi a fene az a "faprib csoport"?
2020. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok ennyire önbizalomhiányos, hogy egy szimpinek tűnszre ugrom. De a szextéma mindig tiltás.
2020. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fenyegető aurás privát beszélgetések - faprib


Élem amúgy, én is benne vagyok 😂

2020. ápr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem folytatnám. Valami hülye gyerek lehet az ilyen.
2020. ápr. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki a szexet s-el írja, az gyanús:)
2020. ápr. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felejtős, mert egy új, kezdeti kapcsolatnál ez túl gyors, nem helyén való.
2020. ápr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tipikus, mutogatnivaló, "egy kutyába is beletenné már annyira mindegy neki" pasik dumái. "Szia, szimpatikusnak tűntél és gondoltam rádírok, nincs-e kedves ismerkedni?🙂" Na ez már önmagában hidegrázós és taszító, de mikor kedvesen megpróbálom elutasítani, és jön a "Sexkapcsiba se lennél benne béby?" üzenet, na attol falnak megyek. Ne így ismerkedj, ha mindenképp facen akarsz ráírni valami idegen csajra, először is nézd meg hogy egy kategória vagytok-e, másodszor pedig legalább erőltesd meg magad, és próbálj valami mondvacsinált indokot mögé tenni.
2020. ápr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!