Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy a részeg pasitokat nektek kellett megpisiltetni?

Figyelt kérdés
Akár utcán, akár wc-be? Hogy történt? Kort is írjatok légyszi.

2020. ápr. 11. 11:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Fhasz kivan már ezekkel a gusztustalan elmebeteg kérdésekkel. Ennyire unatkoztok vagy mi van?
2020. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem,a részeg általában bepisál.
2020. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem kezdtem soha olyannal aki képes részegre inni magát, úgyhogy nem
2020. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Nem. De olyan már volt, hogy meghánytattam. Addig fetrengett, hogy rosszul van és nem tud hányni, amíg én minden orvosi szaktudásom bevetve (szintén részegen) fel nem térdeltettem és meg nem hánytattam rendesen, ujjal. 😂 Az ismeretségi körünkben azóta is ez az egyik kedvenc sztori.


24N

2020. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Fuj, nem. Nem trogerekkel jarok.
2020. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem, annyira még sosem itta magát ájultra, hogy ne tudjon magától elmenni pisilni.
2020. ápr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem járok alkeszekjel.
2020. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem, de hanytatni hanytattam mar meg es vittem is haza vonszolva.
2020. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez mit jelent? Egyszer az első pasim elment bulizni, és felhívott engem webkamban, be volt rúgva és úgy hugyozott, hogy közben velem webkamozott. (Itt ismertem meg, ha látod I.I akkor rohadj el, köszi!)

Másik pedig az volt, amikor egy másik pasimmal elmentünk bulizni két településsel arrébb, de hamar vége lett a bulinak, nem jött még busz vissza, taxira pedig nem volt pénzünk, hideg is volt. Elindultunk gyalog, hóban haza a városba, részegen. 4,5 órába telt hazaérni, 15 kilométert gyalogoltunk le, és el is tévedünk. Kegyetlen volt. Mivel mindketten részegek voltunk, így megállt és bejelentette, hogy neki pisilnie kell, egy szántó föld mellett mentünk épp, ràbrunyàlt a vetett földre, és közben össze-vissza beszélt, de azért annyira képben volt, hogy a nadrágját felhúzza, meg ilyesmi. Aztán nyilván kézfertőtlenítő és mentünk tovább.

Ez mind még régen volt, még gimiben.

2020. ápr. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
94%
Nem részegen, hanem azért mert ki akartam próbálni🙂
2020. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!