Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy a részeg pasitokat nektek kellett megpisiltetni?

Figyelt kérdés
Akár utcán, akár wc-be? Hogy történt? Kort is írjatok légyszi.

2020. ápr. 11. 11:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Aki így lealjasodik, ahhoz rövid úton nem lenne közöm többet.
2020. ápr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
54%
Annyira bírom ezt a "nem jönnék össze alkeszekkel", "ez trógerség"... basszus szerintem más józanul is csinál ennél gusztustalanabb dolgot. Ha már a barátom szeretem, nem ezen akarom elbaszni a kapcsolatunk és másnap elmesélem neki, majd jót nevetünk az egészen vagy megkérem, hogy máskor máshogy intézze a dolgait. Ehhez nem kell angyalnak lenni :)
2020. ápr. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Linsay lohan ***** válasza:
100%
Nekem az egyik pasim anyira reszeg volt ott nem kelet megpisiltetnj. Nekem orola a pisis nadrágját boxeret kelet léci álmom mert bepisilt
2020. júl. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, leírod magyarul is? :P
2020. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Linsay lohan ***** válasza:
100%
Nekem egyik pasimat nem meg pisiltetni kelet hanem róla a pisis farmerjat pisis boxeret kellett lecibalnom mert olyan reszeg volt hogy maga alá eresztett. Bepisilt nadragjaba
2020. aug. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
97%
15-ös. Az arcára csavartam volna a húgyos gönceit. Undorító,lealjasodott férgek. Nálunk volt vendegségben(én nem akartam) egy ismerös. Folyton körbepisálta a wc-t,harmadik alkalom után már jeleztem neki,h úgy hátbaverem,megbolondul. Majd a kövi wc járatnál körbe okádta a wc-t. Mindemhol kajadarabok voltak. Na ekkor szóltam a páromnak,hogy lehet kitakarodni hányást takarítani. Jól össze is vesztünk,mert mi az,hogy neki kell...én meg mondtam neki,bamneg a te barátod,te itattad,szóltam előre ha beokádik,beszarik TE fogod össze szedni. Én max kibaszom az emeletről a trógert
2020. aug. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Linsay lohan ***** válasza:
15%
16 os. Ha szereted Elfogadom megesik elofordul hát bárkivel. Meg csajokkal is
2020. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem fordul elő bárkivel. Én pl.ha iszok(ami nagyon ritka),akkor nem pisilek be,nem kakálok magam alá,nem okádom körbe a fél várost,mert van önkontroll,tudom mikor elég és onnantól már csak vizet iszom. Ennyi. Nem állatok vagyunk,hogy undorító módon lealjasodjunk. Ezt még az állatok sem teszik meg ☺

Szóval aki kontroll nélkül vedel,majd gusztustalanul viselkedik,vagy öntudatlanra issza magát,vagy alapvető dolgokra képtelenné válik az nálam már elbukott.

2020. aug. 27. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A volt szerelmem többször is megpisiltetett... Nem, egyikünk sem volt ittas. Csak annyira izgatta, hogy közben foghatja.. én pedig nem tiltakoztam... Többször fürödtünk együtt, megtisztogatott alaposan szivaccsal, kézzel, igen ott is, és én is.. Imádtuk egymás érintését simogatását, cirógatását. Bárhol bármikor. Nem voltak tabuk... SZERELEM volt hatalmas, lángoló.. :(

És most, hogy ezeket leírtam, könnybe lábadt a szemem, mint mindig ha ŐŐ re gondolok. 58F

2022. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!