Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti hogy nem szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy nem szeretem?

Figyelt kérdés

Pár hete nem láttam a párom. Az elején hiányzott nagyon, most pár napja meg nem igazán érzem ezt. Beszélgetek vele de már ritkábban gondolok rá, kevésbé zavar ha nem keres (amúgy keres de úgy értve, hogy kevésbé zavar ha nem 0-24 írogatunk), már megszoktam, hogy nem látom, néha azt se érzem, hogy vonzódnék hozzá, a külsejéhez.

Három éve vagyok vele. Az elején nagyon odáig voltam a külsejéért is, sokszor hiányzott mikor nem volt velem. Most meg pár napja ezek lazultak.

Már nem látom olyan "álompasinak". Egyébként sose gondoltam, hogy ő a legjobb pasi aki a világon létezik de jobban odáig voltam érte. Most pár napja ez kezdett eltűnni. Meg nem merném kijelenteni, hogy mindenféle módon tetszene, például rövidebbre nyírt hajjal egyáltalán nem "dobogtatja meg a szívem" úgy, mint hosszabb hajjal. Meg egyik pulcsijában semmi vonzót nem látok benne, a másikban már annál inkább. Ez másokkal is így van vagy ha nekem ettől is függ, akkor én nem vagyok szerelmes?

(Nem azt mondom hogy nem szerethetem a belső jó tulajdonságait egy lyukas pólóban vagy nem akarnék vele beszélni se de vonzódást nem érzek)


Talán ha a nyáron vagy valamikor sok romantikus programot tudnánk szervezni, az helyreállítaná bennem a régi érzéseim de vajon mindez jelenti-e azt, hogy nem illik hozzám?

Emberileg nem változtak semmit a dolgok, a belső tulajdonságaira ugyanúgy gondolok, mint eddig, sőt, azok egyre jobbak, csak a külső vonzalom tűnt el belőlem.

Amúgy néha magammal se vagyok elégedett külsőre de az egy másik dolog.


2020. ápr. 11. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem arról van szó hogy nem szereted. Csak megszoktad hogy most dz van.

Én pl nem is nagyon szoktam/tudok hiányt érezni. Pl szeretem apukám, viszonylag ritkán találkozunk mégsem érzem azt hogy hianyozna. Nem igazán érzem. Ennyi. Ez nem jelenti azt hogy nem szeretek embereket.

Gondolom hozzászoktál már.

2020. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem is találkoztok,akkor nincs ami fent tartsa a lángot! Eleve tudod hogy nem is láthatod! Meg alig beszéltek!

Így megszokott lesz hogy nincs ott!

De azt mondod, hogy többször már gondolkodsz rajta hogy mi tetszik benne Neked(ez jön le kicsit abból amit írtál),akkor nem szereted eléggé ,mert akkor bármibe van, bármilyen a haja ugyanannyira vonzónak találnád!

(Ha nekem tetszik/szimpatikus valaki rajta jár az agyam és alig várom hogy láthassam és beszélgetések vele!De nem vagyunk egyformák)

31F

2020. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A vírus miatt nem találkozunk. Amúgy találkoznánk. A hozzátartozóink viszont elég veszélyeztetettek és nem akartunk kockáztatni.

Skype viszont van szinte minden nap. Meg chat.

Az elején jobban hiányzott, most kevésbé. Nála meg szerintem fordítva, neki most hiányzok jobban, mikor nekem hiányzott, akkor meg ő tepert kevésbé.

2020. ápr. 11. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!