Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől még szeretem a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még szeretem a párom? Vagy ez azt jelenti, hogy nem?

Figyelt kérdés

Van párkapcsolatom, mostanában voltak problémáink de amúgy már tudom, hogyan lehetne helyrehozni és amúgy meg vannak jó pillanataink is, sőt, bizonyos szempontból nem is kívánhatnék a páromnál jobbat.

Van valami, ami viszont nem hagy nyugodni. Szóval nekem ő az első kapcsolatom de felkavart mostanában egy régi szerelem. Pontosabban, van egy srác, akivel nem volt köztünk kapcsolat de tetszett nekem régen. Lehet nem fogjátok elhinni, de előre kérlek, hogy ne hitetlenkedjetek, a kérdésre válaszoljatok. Szóval egy híres emberről van szó. Régebben a rajongója voltam, sikerült kapcsolatba kerülnöm vele, de nem személyesen, hanem neten keresztül írtam neki. Azt hittem nem is fog válaszolni de mégis írt. Tulajdonképpen nem is egyszer. Másfél éven keresztül írogattam neki meg ő nekem. Akkor még volt bennem egy kis átlag rajongás is de tetszett is, mint férfi. Szerintem valamennyire én is tetszettem neki de ebben nem voltam teljesen biztos. Szóval, ez még régebben volt, utána el is felejtettem, évekig nem is érdekelt, akkor már vele se tartottam a kapcsolatot de a jelenlegi páromat se ismertem. A párommal már egy jól kialakult kapcsolatom van, úgy értem, ha nem is költöztünk össze de bőven túl vagyunk az ismerkedési fázison, bemutattuk egymást a szüleinknek, ismerem a haverjait, vannak közös emlékek. Ez a régi srác éveken át nem érdekelt, azt is elfelejtettem, hogy létezik. Viszont valahogy véletlenül a napokban vagy 1 hete megláttam a neten egy hírt, hogy eljegyzése volt és azóta mintha felszínre hozta volna a régi emlékeim róla. Nem most volt eljegyzése, már régebbi hír volt, csak én későn láttam. Szóval évekig nem érdekelt és most azóta olyan furcsa érzés, hogy az, akivel régen magam is beszéltem, sőt, reméltem többet is meg egyáltalán, akivel évek óta nem beszéltem, azóta mik történtek vele. A párommal meg boldog vagyok, van, hogy egészen elfelejtem ezt a srácot de van, hogy eszembe jut. Amúgy akkor amikor megismertem még kevésbé volt ismert de azóta még a karrierjét se követtem nyomon. Szóval, normális, hogy gondolok néha rá ha amúgy szeretem a párom? Szerintem a "mi lett volna ha" érzése motoszkál bennem. Persze egy sztárhoz nem egyszerű közel kerülni de ettől függetlenül. Tulajdonképpen már az is nagy dolog volt, hogy beszélgethettem vele, sőt, skypeoltam is vele amúgy, szóval biztos hogy ő volt, mert megkérdeztem, hogy felvehetem-e, ő meg megengedte.

Egy privát e-mail címén írtam neki először amúgy de hogy az hogy lett meg nekem, azt nem akarom részletezni.

Nem is ez a lényeg, hogy hol írtam neki hanem hogy ugye ettől még szeretem a párom? Gondolom már nem vagyok belé szerelmes, különben az eljegyzése előtt is érdekelt volna. Vagy épp hogy érzek iránta valamit, különben hidegen hagyna az eljegyzése? Amúgy nem akarom elhagyni a párom, főleg nem miatta de zavar ez az érzés. A helyzetet nehezíti, hogy ismert ember, így a neten is írnak róla, ott is ha eszembe jut rá tudok keresni. Persze ez önuralom kérdése.

Szóval ugye ettől még szeretem a párom? El fog múlni ez az érzés fokozatosan? Nem jut minden nap eszembe de néha-néha csak úgy hirtelen.


2019. jún. 16. 22:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És akár hihetetlennek tűnik, akár nem, ne írjatok olyanokat, hogy kamu kérdés, mert nem kamu kérdés. Azért tettem ki a kérdésem, hogy tanácsokat meg véleményt kapjak.
2019. jún. 16. 22:35
 2/17 anonim ***** válasza:
15%

Ha szeretnéd a párod, nem foglalkoznal hires emberrel se

Csakis ra gondolnal es nem másról abrandoznal neha neha

2019. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet szereted de kb ugy mint egy havert, baratot stb.
2019. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

És az hogy lehet, hogy évekig nem foglalkoztam ezzel a sráccal, akkor sem ha híres meg írtak híreket róla, most hogy felfedeztem, hogy eljegyzése volt, most hirtelen igen?

Nekem tulajdonképpen mindegy, mert mivel már nem tartom vele a kapcsolatot, így úgyse jönnék vele össze.

Mikor csak azt olvastam valahol, hogy kapcsolata van, az ennyire nem hatott meg. Vagyis, először amúgy érdekelt de ahogy múlt az idő, egyre kevésbé. Aztán évekig semmi.

2019. jún. 16. 22:45
 5/17 A kérdező kommentje:

22:45: mikor még tartottam vele a kapcsolatot, akkor szerelmet is éreztem de részben volt benne valami baráti is.

Hozzátartozik, hogy akkor egy nehéz időszakon mentem keresztül, mindegy miért, és volt, hogy az ő üzenetei miatt láttam még némi örömöt az életben. Mert voltak problémáim de felvidított a tudat, hogy este beszélek vele.


Szerintetek mi a helyes: elfelejteni teljesen, mert az a biztos vagy maradjon meg egy emléknek, akkor is ha egyszerre jó és egyszerre fáj?

2019. jún. 16. 22:47
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Két dolog:

1: nem vagy szerelmes a jelenlegibe

2: női egó, más nőé az ismert ember, s ezt egy nő nehezen viseli, akinek szintén kéne


Milyen érdekes, a napokban már nem az első ilyen kérdés. Valahogy mindig felbukkan egy régi szerelem...haha, így érné meg barátnőt tartani. 31F

2019. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De azt nem értem, hogy évekig ez miért nem foglalkoztatott? Az sem érdekelt, hogy az a srác a világon van. Pedig akkor még kapcsolatom se volt. Ha annyira odáig lettem volna érte, akkor miért nem zavart, mikor kapcsolata volt? Azt is egy hírből tudtam meg, nem tőle mert már nem beszéltünk, de úgy voltam vele, hogy "oké, és akkor mi van?" Szóval hidegen hagyott.
2019. jún. 16. 22:59
 8/17 A kérdező kommentje:
Vagy ez tipikusan az az eset, amikor későn megbánja valaki, hogy nem próbálkozott tovább meg nem volt kitartó meg nem lett köztük semmi de akkor késő? Szóval akkor nem tartott valamit fontosnak, azóta meg máshogy gondolja?
2019. jún. 16. 23:03
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szereted a párod.

Viszont még mélyen mindig vágysz a másik pasira, a mi lett volna ha, a birtoklási vágy, stb.

Próbálj meg mindig valami másra gondolni, amikor eszedbe jut. Illetve abba is gondolj bele, hogy egy akármilyen férfi ramozdul arra, aki bejön neki. Valószínűleg jó volt veled beszélnie, de nem akart tőled sose többet.

2019. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

23:26: köszönöm a tanácsot, abban is van valami, amit mondasz. Írni írogatott nekem magától is de ha nagyon akart volna többet, csinált volna valamit. Igaz, hogy nem sokkal előtte, mikor megismertem, akkor meg szakításon volt túl de elég ideig ismert ahhoz, hogy lépjen.

Szerintem tényleg szívesen beszélgetett velem de annyira azért nem volt oda értem. Mondjuk érdekes, hogy utólag belegondolva amúgy én is tehettem volna többet, hogy ne szakadjon meg a kapcsolat, én is lehettem volna rámenősebb, azért a végefele szerintem én sem voltam annyira.

De ez érdekes, hogy ebbe akkor nem gondoltam bele, máshogy láttam. Pedig nagyon szerettem volna beszélgetni vele, először csak rajongója voltam, aztán alakult barátság-szerelem irányba az érzés de furcsa, hogy ahhoz képest, hogy mennyire örültem, hogy beszélhetek vele, hagytam, hogy csak úgy vége legyen.


Szerintem megpróbálom elfelejteni de ez így nagyon érdekes utólag átgondolva.

2019. jún. 16. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!