Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is látja, hogy egy ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Simon Petrikov kérdése:

Más is látja, hogy egy ideje vannak emberek (főleg feministák), akik el akarják érni, hogy a megcsalás ne számítson többé szégyenteljes dolognak?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 11. 19:25
1 2
 1/17 anonim válasza:
90%

Az ilyen kapcsolatokat hívják nyílt kapcsolatoknak.

Van akinek bejön, van akinek nem. Bár nem hinném hogy sok köze van a feminizmushoz.

2020. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem akarja ezt elerni :DD
2020. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Vannak, akik a poligámiát kedvelik, ők általában ezt egyeztetik a kapcsolatban és nem számít szégyenteljes dolognak. Hogy feministák? Semmi köze a kettőnek egymáshoz :D
2020. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Én ezt elég sokat olvasom itt férfiak "tollából" vajon ők is feministák?

Ahogy írták van a nyitott kapcsolat (és ennek mindenféle válfaja) ahol a mással történő szex nem megcsalás.

Magát a megcsalást (tehát monogám kapcsolatban történő titkos mindenfélét) pedig a megcsaló fél minden korban igyekezett tisztára mosni nehogy már ő jöjjön ki rosszul a dologból. Ez sem nemtől vagy mozgalomtól függő viselkedés.

2020. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%

Ki akarják élni a hipergámiájukat.


Van most valami külföldi youtube-os, nem emlékszem a nevére, a nője egy riherongy, szépen fogalmazva. A pasi meg egy lúzer, mert azt mondja a nézőinek, hogy neki bejön, hogy mások verik ki a nőjére (cuck), de állítom hazudik, egyszerűen csak egy pancser akit befenyített az asszony.


Akik azt mondják, hogy ez így nem helyes, az meg egyből megkapja az "incel" jelzőt a nőktől. Hát wtf? Azért lenne incel valaki, mert nem ért egyet azzal, hogy a nőjét mások is ápolgatják? Elszaladt itt már az bizonyos ló...

2020. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Feminista vagyok, és lenézem a megcsalást. A nyitott kapcsolatot annyira nem, de azzal nem tudok azonosulni.


Linkelsz valamit, hogy miért állítod ezt?

2020. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hagyjuk ezt a nyitott kapcsolat/poligámia hülyeséget. Az ilyen kapcsolatokban szinte mindig csak a nő képes a poligámia/nyitott kapcsolat kihasználására, a férfi meg csak örül, hogy egyáltalán összejött vele egy nő.
2020. ápr. 11. 20:40
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Nos ha ennyire silány a férfiak dolga akkor hogy is van az alfák minden nőt... és hasonlók?

Fölösleges a vita de ettől még érdekel tudtok-e egyetlen olyan kérdést is linkelni ahol csak a nők (vagy akár csak többségében) a nők pozitívan reagálnak a megcsalás témára. Szerintem nem fogsz találni.

2020. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Mi koze a mecsalasnak a nyilt kapcsolathoz? En mellesleg nem latom h elfogadobbak lennenek a megcsalassal a normalis emberek, mas kerdes h a gyakoris valaszolok jo resze troll, vagy moralis hulladek.
2020. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

Feminista vagyok és sosem csaltam meg senkit, elítélem a megcsalás minden formáját.

Én csak férfiakat ismerek, akik csalnak és szerintük ez oké. Nálam is szinte mindig foglalt hapsik próbálkoznak be mióta szingli lettem.

A nyitott kapcsolatot is mindig a férfiak erőltetik, és a nők max azért mennek bele, hogy megtartsák a pasit.

Szerintem keress jobb nőgyűlölő témát, mert ez igen csak a férfiakon csattan. Ők szoktak itt rinyálni hogy a nők bármikor dughatnak és nem értik meg hogy nekünk ez nem érték, mert nem random dugásokra vágyunk hanem párkapcsolatra.

2020. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!