Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtem meg egy férfivel. Ő 30 éves én 20. Mivel rengeteg megpróbáltatáson mentem már keresztül (családi problémák stb) így a koromhoz képest érett a gondolkodásom és úgy gondolom ez a 10 év nem olyan sok. Kizárólag abban van probléna hogy mondjuk én még egyetemista vagyok ő meg már 8-10 éve állandó munkahelyen van, családot tervez stb.

A gyerekről már beszéltünk és teljesen egy véleményen voltunk úgyhogy ebből sem lehet probléma.

Régóta beszélgettünk majd találkoztunk. Udvarias volt, kirándultunk stb. A második alkalomig folyamatosan keresett, továbbra is ugyanúgy érdeklődőtt irántam. Előben, személyesen rengeteget beszélgettünk és nem csak általános dolgokról hanem komolyabb témákról is szó esett. Személy szerint jól érzem vele magam. Számomra a kapcsolat kiegészítésképpen kell szerepeljen az életemben, nem pedig célként hogy legyen mellettem valaki.

Ami vele a probléma vagyis zavaró tényező az az hogy gyakran beszél a volt kapcsolatairól. Amivel nincs is gond egy darabig. De én nem szeretem feleleveníteni és összehasonlítani az adott személy akivel éppen vagyok és tervezek azzal aki korábban mellettem volt.

Elmondása szerint régen volt kapcsolata és a legutolső párjával már gyereket is terveztek.

Ebben az egészben az zavar hogy ezekről úgy beszél mintha egy tök természetes témáról lenne szó ami szerintem nem normális. Szerintetek?

A másik pedig az hogy az egyik exével tartja a kapcsolatot. Tudom a nevét a lánynak bátran elmondja. Azt is rlmondta h az előző kapcsolataiban 2x is előfordult hogy olyan lánnyal volt együtt akinek volt párja. Tehát vele csalta a láby a párját.

A harmadik zavaró az az hogy mikor fogjuk egymás kezét és megyünk valahová szóba hozza h nem eloszor vezet egykézzel. Rákérdeztem hh és mondta h hát az előző baratnojevel is mentek mar igy...ez nem gond de akkor számomra nagyon fura.....

A masodik alkalommal már fizikailag is kozelebb ekrultunk egymashoz, aznap este nagyon jol ereztuk magunkat egyutt. Masnap ota nem keres mar annyira es maskeppeb viselkedik.

Szerintetek ennek mi lehet az oka?


2020. ápr. 11. 19:56
 1/2 Hellmano ***** válasza:
100%
Meg akar csak dugni. Aki az exeiről meg a megcsalás stb.-ről beszél egy leendő csajnak, annak nem sok esze van és tuti semmi komolyat nem akar. A gyerek téma se lehet valami komoly ilyen más téma felhozások mellett csak beveti, hogy azt hidd ő milyen komoly ember. Megdug, mert azt hiszi kis butus 20 éves csitri vagy, majd utána leskelődhetsz többet nem keres.
2020. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyeske írja! Kis naiv vagy még! Bedöltél ennek a maszlagnak. Egyébként még nincs túl az exen, azért kibeszél róla annyit, hogy ezt meg azt is csinálták etc etc...
2020. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!