Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy másik sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy másik sráccal megy wellness hétvégére. Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Azt mondja, csak barátok. Kb. fél éve ismerheti a gyereket, barátnője már régebb óta ismeri, rajta keresztül ismerte meg egy buliban. Személyesen még nem találkoztam a sráccal.

Közel van egymáshoz a munkahelyük, a munkarendjük is közel azonos, sokszor szokta hazavinni is, közös programokat is szoktak szervezni.

Amikor beszéltem vele erről, hogy akkor most mi is ez pontosan, azt mondta, csak barátok, jól kijönnek, de számára többet nem jelent a srác. Azt is elmesélte, hogy a srác elmondta neki, hogy ő többet szeretne tőle, többet érez iránta, de a barátnőm megmondta neki, hogy köztük nem lehet más barátságon kívül. A reakció a srác részéről erre az volt, hogy le büdös k**vázta a barátnőmet... Ezen természetes eléggé kiakadtam, főleg azután, miután mondta, hogy újra találkoztak. Kérdeztem, ezek után? Azt mondta, rosszul esett neki, hogy ezt mondta rá, de ezek elmúlnak.

Aztán mikor ezt a wellnesst megtudtam.. hát eléggé szíven ütött. Mondta, hogy fogadjam el, hogy számára a barátok is fontosak, ő mindenképpen elmegy, nem akar börtönben élni ebben a kapcsolatban, ne tartsam bezárva. Én erre azt mondtam, ő pedig értse sem, hogy ezzel nekem rosszat okoz. Hogyan is tudnám azt elfogadni, hogy elmennek egy hétvégére, közös szobába, ahol közös ágyban fognak aludni...

Számomra ez természetes, hogy ha együtt vagyok valakivel, akkor nem másik nőkkel megyek kettesben hétvégére. Ez nem bezárva tartás...

Azt mondja, bízzak meg benne, én vagyok az, akivel van, a többiek csak barátok. Engem csókol meg. Én meg is bízom benne, de ezt már soknak érzem.

A srác egyébként nem egy matyóhímzés, képeken már láttam, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy bármi közök is lenne egymáshoz. Vagy talán csak ezt akarom magammal elhitetni...


Ti mit gondoltok erről? Milyen véleménnyel vagytok? Köszönöm!



2016. szept. 28. 11:26
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tuti megfogja rakni
2016. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd nagyon hülyének néz téged. Kíváncsi vagyok fordított helyzetben mekkora hisztériát csapna.
2016. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Mi vaaasn? 😄 Menjen akkor, de haza már ne jöjjön. Ez már tényleg nem fér bele egy kapcsolatba.
2016. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éves lány vagyok, de ez nagyon furcsa... Én a wellness után kidobnám a csajt... Ha van barátom, nem más pasival megyek wellnessezni, hanem vele.
2016. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 H_Vivien ***** válasza:
100%

Ezt komolyan kérdezed? Ne csináld már. Ez a nő totál zakkant. Én is kiborulnék a helyedben. Nem azért, mert haverok a sráccal, hanem azért, mert wellneselni megy vele, egy szobában, egy ágyban... Téged miért nem hívott? Te miért nem mész? Ő mit szólan fordítva ehhez? Nem érdekelné?

Ne haragudj, de ha az bezárásnak számít, hogy Ő egy olyan sráccal megy wellnesezni, aki elmondta Neki, hogy többet akar, ezt Neked is elmondta a barátnőd és Neked ez nem tetszik... Akkor szerintem az emberek 99%-a be van zárva a kapcsolatba. Szerintem direkt csinálja a barátnőd. Én biztos leülnék Vele és elmondanám Neki, hogy ez így ba.romira nem okés, ez nem arról szól, hogy Te bezárod Őt. Mit akar ezzel elérni? Én elhiszem, hogy élvezi, hogy tetszik egy srácnak és húzhatja, és bár lehet, hogy nem fog megcsalni, de ez a szitu akkor is megalázó Neked, mégha nem du.gja meg akkor is. Részemről tuti ott lenne vége a kapcsolatnak, ha elmenne.

2016. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Na ne, ez már túlmegy egy párkapcsolat határain.
2016. szept. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező? Te teljesen hülye vagy?
2016. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 Girgoy ***** válasza:
100%

Kérdező! Lehet, hogy Te normálisan gondolkodsz - de ezek ketten hülyének néznek Téged. Pedig ők a hülyék.


Ez alapján nagyon durva, amit csinálnak. A barátnődnek nemet kellett volna mondania egy ilyen kérésre és Veled kellett volna wellness-hétvégére elmenni. Gyakorlatilag ezzel tényleg beállt a megcsalás esete, mivel egy ágyban fognak aludni és a fickó amúgyis egy erőszakos nyomuló. De a barátnődet se sajnáld, nem kell őt a sz*rházi fickótól megmentened, mert nem ér annyit, megérdemli. A nő is áthajított Téged, mint sz*rt a palánkon.


Nézd, én békés ember vagyok és házas ember létemre nekem is van olyan barátom, aki történetesen nőnemű, de különbséget tudok tenni a kettő között: a barátságban nincs testi kapcsolat, a wellness hétvége pedig kifejezetten testi dimenziójú. Szóval nekem eszembe nem jutna, hogy nőnemű barátommal és ne a feleségemmel menjek el wellness-hétvégére. De volt olyan is, hogy pl. külföldi képzésre mentünk még 6 másik emberrel. Hivatalos munkahelyi képzés volt, nem kettesben, hanem csapatban, mindenki külön szobában aludt és nem is történt semmi (amúgyis rohadtul lefárasztott a képzés mindenkit :) ). Ez a maximum, ami belefér. És ez is csak normális, megbízható emberek között, akik tudják, mi a hűség. De amit ezek ketten csinálnak, az már átlépte ezt a határt!


Ha pedig átlépte, akkor innentől kezdve ne reménykedj, mert már most meg fognak csalni, vagy már meg is tették, vagy ha azt mondják, hogy nem, az se lehet igaz és ha mégis, akkor meg később fognak eldurvulni. Ez, hogy rabságnak érzi a Veled való kapcsolatot és elmegy wellnesezni, a napnál világosabban jelzi azt, hoyg össze akar jönni a fiúval. Ha nem rakod ki most a szűrét, akkor onnan a szállodából fognak felhívni, hoyg figyu, vége van közöttünk. Akkor akarsz sírni vagy most akarsz büszke férfiként távozni ebből az őrületből?


És lehet, hogy korábban azt mondta a barátnőd, hogy hűséges, de ez duma, és az akkor volt, mert az a tett, hogy most (már) elmegy kettesben mással egy szállodába, akit nem hagyott ott abban a pillanatban, hogy leqrvázta, azt jelzi, hogy ez a nő tényleg az, aminek nevezték. Önérzete, tartása sincs, miért lenne hűséges?


Bocs. De miattad írom: innentől mentsd a saját gerinced. Jelezted a barátnődnek, hogy ne menjen el, ha ennek ellenére elmegy, akkor Te szakítasz vele. Ha neki ez amúgyis börtön, hát repülhet, hajrá!


Az ilyen idiótákkal a normálisan gondolkodóknak úgyis csak baja lesz hosszú távon. Te keress egy normálisan gondolkodó lányt. Sok sikert! (Bocs a hosszért, de felhúzta az agyam ez a sztori.)

2016. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem teljesen rendben van. :)
2016. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd így gondolkozik a szabadságról, akkor neki nem való a párkapcsolat. Én már a felvetésen is annyira kiakadnék, hogy talán már ott vége lenne a kapcsolatnak. Az egész helyzet teljesen abnormális. Ha a csaj ezt normálisnak érzi, akkor komoly gondok vannak vele agyilag, szociálisan, emberileg, meg úgy mindenhogy. Ezen nyilván nem múlik semmi, de a helyedben elkenném a kis takony száját. A csajt meg dobd ki!
2016. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!