Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiakadva az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva az exbarátomra, hogy nem akart segíteni vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Szóval a sztori röviden az, hogy mi már elég régen jártunk (több, mint egy évvel ezelőtt) és nem is voltunk együtt sokáig, a szakításunk is közös megegyezéssel történt, mert egyszerűen nem működött, békében váltunk el. Külföldön tanulunk mind a ketten és amikor a vírus miatt bezárták az egyetemet és nem tudtuk mi lesz indenki elindult hazafele. Én meg egy barátnőm hirtelen nem tudtunk kikkel hazamenni kocsival (a tömegközlekedés ugye kockázatos volt már akkor is), erről ő is tudott és nem szólt, hogy ő megy haza kocsival és van még két helye. Valószínűleg azért nem, mert a brátnője is velük volt és cicki lett volna. De rosszul esett nagyon.
2020. ápr. 11. 21:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Legalábbis ő szerintem úgy gondolta, hogy a brátnője miatt ez kínos lenne.
2020. ápr. 11. 21:44
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

EX, mi a francot foglalkozol vele? Nem jogos a kiakadásod, inkább végtelenül gyerekes.

Semmi közötök egymáshoz. Nincs jogod kiakadni, nem vagytok együtt, nem várhatod el tőle, hogy segítsen.

2020. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

Miért foglalkoztat ez ennyire?


Ez az ő döntése volt, semmi közöd hozzá technikailag.

2020. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel semmi közöd nincs hozzá. Persze kedves lett volna tőle, ha elvisz.
2020. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Tulreagalod. Nyilvan haza tudtatok jonni tomegkozlekedessel utana... De gondolom ti is olyanok vagytok, akik Domestossal mossak at az osszes cuccot amit a boltban vettek, mielott egyaltalan bevinnek a lakasba. Mint tegnap megtudtam, rengeteg ilyen ember van xd
2020. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Ex. Gondolom járni nem volt elég jó, de taxisnak jó lenne.
2020. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Elso korben mar nem ulnek autoba mas korokben jaro esetleges virushordozokkal. Ez a lenyege a teljes bezarkozasnak.

Masreszt az ex-barat mar nem kozelebbi, mint egy Facebook-csoporttag.

2020. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eszébe se jutott, hogy te is vagy a világon.
2020. ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kettessel értek egyet,ugyan ezt irtam volna
2020. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy jogosan kiakadva.


Én sem vittem volna el az exbarátnőmet, ha ott az új. Nem akarom kínos helyzetbe hozni a lányt. Persze, ha a két csaj jóban van, az más helyzet, de ha nem ismerik egymást, főleg ha nem is bírja az aktuális az ex gondolatát, akkor magasról teszek arra, hogy az exnek milyen nehézségei vannak.



Nekem is van olyan exem, aki azt gondolja, hogy szakítottunk, de azért a számítógépét én szerelem, kocsival én furikázom majd... Rosszul gondolja :)

2020. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!