Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom vagy ezen azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy ezen azért tényleg nem kellene így kiakadnia?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok együtt a barátommal, és őszintén szólva voltak kezdti nehézségek, de 3-4 hónapja úgy érzem minden nagyon jó köztünk. Erre néhány napja elég rossz kedvű és tegnap kicsit le is itta magát. Nagy nehezen kihúztam belőle, hogy az a baja, hogy látta facebookon, hogy az exbarátnője feltett egy képet, amin az új barátjávap van és az évfordulójukat ünnepelték. Ezzel nem lenne gond (mármint neki gondja állítólag), de júniusban lesz egy éve, hogy ők szétmentek. Azt mondja csak a megaláztatás miatt esik neki rosszul és mert tudta, hogy komoly gondjaik vannak, de azt sosem gondolta volna, hogy a lány képes megcsalni. Szerinte, ha én lennék ilyen helyzetben engem sem érintene jól. Szerintem meg pont nem érdekel az exem mit csinál, és lehet valóban meglepődnék én is, viszont ennyire nem venném a szivemre.

Nem vagyok féltékeny tipus, de már azon fennakadtam amúgy, hogy az exe facebookját lesi, így nem tudom van e közös jövőnk együtt. Nem akarok pótlék lenni.


2019. máj. 27. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Én inkább a jelenlegi barátnőmeg ölelném magamhoz és örülnék, hogy van nekem, mintsem az ex foglalkoztasson.
2019. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez így önmagában elég megalázó, és nem feltétlenül jelenti azt, hogy nézegeti a facebookját. Azt sem jelenti, hogy téged ne szeretne, te ismered milyen, ha érzelmesebb, akkor ez egy normális reakció. Beszéld meg vele, néha jó, ha türelmes és megértő az ember, persze biztos tudja ő is, hogy neked ez esetleg nem esik jól, de erről is kell beszélni.
2019. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
#2-es vagyok, úgy értettem, hogy a srác számára megalázó.
2019. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az ember marhára nincs túl az exén. Nem kellett volna még kapcsolatba kezdenie, mert ez lesz a vége általában...
2019. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem sincs túl az exén. Nem neki kéne megalázva éreznie magát, hanem neked. Mit foglalkozik az exével ha te ott vagy neki? Ezen gondolkozz el! Én dobbantanék a helyedben. Kell a fenének egy olyan ember, aki nem engem szeret.
2019. máj. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!