Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik fiú-lány barátság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú-lány barátság? Túlreagálom vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Szerintem nem létezik fiú-lány barátság, legalább az egyik fél mindig többet érez. De sajnos sikerült összejönnöm egy olyan pasival, akinek a gyerekkori jó barátja egy lány, egy csinos lány. Eddig nem zavart, mert leginkább facebookon beszéltek és simán visszaírt előttem is, teljesen átlagos dolgokról volt akkor szó. Viszont kb.egy hónapja a lány dobta a pasiját és azóta akaratlanul is féltékeny vagyok. Főleg azért, mert találkozni is szoktak és van, hogy én csak utólag tudom meg. A barátom azt állítja, hogy nincs okom féltékenykedni, mert 12 éve ismerik egymást, és még soha egy csók sem volt köztük. Elmondása szerint abszolút nem vonzódnak egymáshoz, de barátilag nagyon szereti. Nem akarok olyan barátnő lenni, aki választás elé állítja a barátját vagy eltíltja másoktól, de szerintem jogosan zavar a dolog.

Van itt olyan, akinek a barátjának/barátnőjének ellenkező nemű a legjobb barátja? Hogyan lehet ezt normálisan kezelni?


2018. szept. 5. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

Nekem ellenkező nemű a legjobb barátom már két éve, akkor szakítottam a pasimmal, amikor éreztem, hogy szivesebben töltöm az időmet a legjobb barátommal, mint vele, eltelt azóta pár hónap, sokkal közvetlenebbek lettünk egymással, gyakrabban értünk a másikhoz, és néhány csók is csattant köztünk alkohol hatása alatt.

Ez nem túl pozitív neked, és nem kell engem minősíteni, nem csaltam meg a barátomat, és nem vertem át senkit, így alakult.

L21

2018. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1 Ennek a barátodnak van párkapcsolata?

Eszemben sincs minősíteni tegéd vagy bármi ilyesmi, csak attól félek, hogy a barátom és lány is előbb-utóbb odajut, mint ti.

2018. szept. 5. 20:17
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Nincs barátnője, nem tudom hogyha lett volna, akkor hogy alakul :)

Te ismered a barátodat, hogyha mondjuk valami kísértés éri, akkor megállja-e magát. De remélem hogy nem járnak úgy mint mi, neked szurkolok! :D

2018. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

Azt esetleg lehet tudni, hogy miért szakítottak a barátjával?

Egyébként az én barátomnak is volt egy "barátnője", akit 12 éve ismer kb, de ők régebben kavartak is. 4 éve vagyunk együtt, és többször titokban találkozgatott ezzel a lánnyal, amit persze megtudtam, és nagyon kiakadtam. A lány egy hatalmas k***a, kevés nőre mondok ilyet, de valami hihetetlen egy p***a a csaj. A barátom sose kereste őt, de a csaj viszont állandóan írogatott neki és annyira flörtölősen, hogy néha rosszul voltam tőle... Azt el kell mondanom, hogy én most értem el ahhoz a ponthoz a kapcsolatunkban, hogy már mást szeretnék, és talán meg is lépem a dolgot. Szóval már nem vagyok szerelmes, csak nagyon szeretem a srácot.

Na és ilyen állapotok közepette (mikor már nem magam miatt teszem, hanem a srácért) írtam egy levelet ennek a lánynak, hogy mennyire gáz, amit ő csinál. Mennyire szánalmas ahogy próbálja tönkretenni a kapcsolatunkat, majd jól összevesztem vele, de azóta a barátom nem beszél vele, mert kicsit sikerült felnyitnom a szemét, hogy ez a lány milyen valójában. És ez volt a célom! Rettegtem attól, hogyha esetleg szakítanánk, ő összejönne ezzel a ... meg se nevezném milyen lánnyal.

Plusz a barátom egyik nagy haverjával én nagyon jóba lettem, ő viszont teljesen belém zúgott és ez sajnos véget is vetett a barátságunknak. Nekem ez a tapasztalatom, hogy nincs sok esély fiú és nő között csak barátságra, viszont mindig vannak kivételek. Attól mert esetleg a barátod is látja ezen a lányon, hogy milyen csinos, még lehet, hogy neki ő egyáltalán nem tetszik, mint nő. Mint ahogy az én barátom is kavart ezzel a csajjal azalatt a 12 év alatt, valószínű a te barátod is megette volna már, ha akarna valamit.

2018. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

En altalaban pasikkal vagyok joban.

A legjobb baratom tesom exe..ar 10eve kb. Soha nem volt hozza kozom. Amikor nem volt senkink meg aludtunk eggyutt is.

N26

2018. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Úgy tudom azért szakítottak, mert az exe elkezdett olyan dolgokkal foglalkozni, amitöl kiábrándult belőle (drogok).

Nem kedvelem túlzottan, de nincs is róla rossz véleményem, egyszerűen annyi bajom van vele, hogy pont az én barátommal kell ilyen szinten barátkoznia. A barátom is mindig ezzel jön, ha szóba kerül, hogy ha akarna valamit tőle vagy fordítva már rég megtörténhetett volna. Itt egyébként amennyire én látom a barátom az, aki többet keresi, nem tudom ennek van-e jelentősége.

2018. szept. 5. 21:11
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 Ők is aludtak már együtt, mióta együtt vagyunk is volt már rá példa. Ha belegondolok már ideges leszek. Tudom, hogy nem csal meg vele, de nehezen hiszem azt el, hogy valóban csak barátként gondolnak egymásra.
2018. szept. 5. 21:14
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Azért az ő barátságuk több mint 1 évtizedes, bőven lett volna alkalmuk összejönni. Miért nem tették? Túlspilázod. Létezik fiú-lány barátság, csak az a feltétele hogy egyik sem akar többet. Nekem pl van már 22éve és a nejem is elfogadta pedig az elején ugyenezekkel a f@$zságokkal traktált hogy "biztos lefeküdtetek" meg "nem hiszem el hogy nem volt semmi". Csak ő megtette amit te nem és választás elé állított, én csak visszakérdeztem "Szerinted eldobok egy 8éven keresztül bevált barátot mert veled vagyok X hónapja??"
2018. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező!


Ez most komoly, hogy aludtak együtt, amióta veled van és ti még együtt vagytok? Kötve hiszem el, hogy nem történt köztük semmi. Egy ellenkező nemű baráttal akkor sem aludnék, ha nem lenne párom. Nagyon jó lehet, hogy reggel "kanosan" egy másik csaj mellett ébred.


Picit nyisd ki a szemed kérlek...

2018. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem létezik fiú-lány között barátság, ha még kicsi korban alakult ki. Gyermekkori barátaimra sosem tudnék férfiként nézni és ők sem rám nőként. Van pár ilyen barátom és olyanok vagyunk egymásnak, mint a testvérek. Felnőtt korban kialakult férfi-nő barátságokban viszont nem hiszek. Ott valamelyik fél mindig akar valamit.
2018. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!