Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön nektek egy tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nektek egy tökéletes alaku, baba arcu, nagy mellű, kedves érintetlen szűz lány. Aki borzasztóan okos nagyon jó szakember programozó, fizikus?

Figyelt kérdés
Munkahelyen komolyan tudnátok venni?

2020. ápr. 12. 02:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Leírod, hogy van egy (leírás alapján) kívül-belül tökéletes lány, normális munkával és ez bejön-e valakinek... Még szép.


Valami viszont inkább azt súgja, hogy a Kérdező inkább a "szűz" jelzőre akar rámenni, nevezetesen arra, hogy majd itt látja a sok pozitív választ és levonja a konzekvenciát, hogy milyen igazságtalan a világ, mert egy jó csajnál nem zavar senkit, hogy szűz, míg egy srácnál, ha kiderül, hogy szűz, akkor már senkinek sem kell. Jól sejtem, hogy erre megy ki a játék?

32F

2020. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 tabaki ***** válasza:
56%

: "Tabaki, hozzád nem méltó ez a kategória. Nyomás vissza a számítástechnikába!"


Bocs, én ott válaszoltam, ahol Kérdező, a zavarba ejtően tökéletes, hamvasan érintetlen, és módfelett intelligens szűz föltette a kérdését. Ne engem csupálj miatta, hogy idehurcolt, nem tehetek felőle.

2020. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Szóval bejön nektek.
2020. ápr. 12. 19:14
 14/20 A kérdező kommentje:

#4

Az ember azt tud amit csak szeretne és elég elszánt hozzá,persze szoktam,de amit én eszek azzal te éhen halnál.

2020. ápr. 12. 20:32
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem minden férfinak jön be ,ha egy nőnek van normális munkahelye.Én ismerek olyan férfit aki lenézet azért mert tanulok.
2020. ápr. 12. 20:47
 16/20 A kérdező kommentje:

#4

Bocsi,félre olvastam.

2020. ápr. 12. 21:21
 17/20 A kérdező kommentje:

#11

Nem,nem arra akartam kitérni.

2020. ápr. 12. 21:23
 18/20 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi voltam,hogy bejöne nektek egy ilyen hölgy.
2020. ápr. 12. 21:24
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyeneket írsz magadról és gyakorin keresel önigazolást, akkor valószínűleg egy komplexusos önbizalomhiányos ember vagy. illetve a 'borzasztóan okos' és az alapvető helyesírási hibáid eléggé ellentmondanak egymásnak.
2020. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

#19

Drágám nem magamról írtam.Csak fel tettem nektek egy kérdést ,hogy bejönne nektek egy ilyen.

Én nem vagyok programozó és szép baba arcom sincs szóval.

2020. ápr. 19. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!