Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen kapcsolat? Együttjárás idősebb korban?

Figyelt kérdés
38 éves elvált nő, gyerekekkel, nem együtt élős, komoly kapcsolatot keres, de nem is csak szexet, hanem a kettő között? Mindenki a saját lakásában él, amikor alkalmas, akarják akkor egymással alszanak, mennek ide - oda, de nem játszanak családosdit meg nem telepszenek a másikra. Nem közös a kassza, nem terveznek esküvőt.
2020. ápr. 13. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A szabadidő kellemes eltöltéséhez keresek társat jeligét figyeld.
2020. ápr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Leginkább pont erre van esélyed. Átmegy, megcsinál, hazamegy.
2020. ápr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nyugi, szexet keres ő, csak körítéssel.


Így kb kivehető a legtöbb pozitívum a kapcsolatból, a negatívumok nélkül.

2020. ápr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

50-esek között is tudok ilyenről.

A kérdés inkább az, hogy hol találhatnál rá. Társkeresőn akárhogy fogalmazol, úgy fogják lefordítani, hogy csak szex. Nem tudom, mekkora és milyen az ismeretségi köröd, azon belül lenne a legesélyesebb...

2020. ápr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Illetve felmerül a kérdés: te vagy az, Andi???
2020. ápr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
42 éves nem elvált férfi, gyerekekkel szintén zenész...
2020. ápr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha elválnék, én is csak ilyet akarnék. Nem költözök senkihez, de hozzám se költözzön senki. Nem akarok már új családot alapítani.

42N

2020. ápr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Pont ennyi idős vagyok én is két gyerekkel, és ilyet keresek. Próbáltam a tindert, rengeteg pár egy nap alatt, és csak a nekem nagyon tetszőket húztam jobbra, onnan lehetett szelektálni. Beszélgettem velük, de sajnos a legtöbbje egyedülálló, és egyfolytában a vallásról kerdezgetett, a többi unalmas perverz és ezért letoroltem magam. Jobb lesz élőben. Azért az önbecsülesemnek jót tett.
2020. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen, a legtöbb elvált nő szerintem ilyet szeretne, de a pasik mindig félre értik. :-( Ez nekik csak szex kapcsolat pedig az tök más. Ugyanis hűségen alapulna mindkét fél részéről, de ők az ilyen mellett még lazán keresgetnek mást. :-(
2020. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez lenne jo ... Jelenleg

De en szeretnem ha ez majd tovabb fejlodne rendes kapcsolatta par ev utan.


De a legtobb pasi vagy csak azt erti belole h dugas


2 eve keresek hasonlo kapcsolatot ahol van erzelmi elkotelezodes es monogamia ...

2020. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!