Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évnyi körkülönbség az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évnyi körkülönbség az soknak számít?

Figyelt kérdés

A férfi 44

Én 27

Működhet hosszabbtávon?

Tapasztalatok?


Külsőre egyáltalán nem illünk össze, én nem nézek ki 27 nek sem . Ő meg ősz hajú bár elég férfias.



2019. dec. 30. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem azon múlik hogy hány évesek vagytok, hanem hogy milyenek vagytok. És egymással mit kezdtek ha valami nem jó.
2019. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem számít ha szeretitek egymást
2019. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem igazán érdekel ki mikor tett fel ilyen kérdést nem fogok húsz oldalt végig lapozni. Én most vagyok kíváncsi erre és nem arra hogy 20 nappal előtt ki milyen kérdést tett fel.


50 évesen meg még az emberek zöme fitt. Nem tudom te milyen közegben élsz hogy ott lerobbant emberek vannak 50-60 évesen. Tolószék meg igencsak ritka esetekben kell. Az már inkább 70 és 80 felett fordulhat elő. Ekkora statisztikát levonni a semmiből sok észhez nem vall.

Én normálisan kérdeztem. És nem kértem hogy ítélkezz felettem. Pláne nem úgy hogy ismeretlenül lehordassz mindennek.

Fizikálisan pedig ő ott van a szeren ahhoz képest ahány éves.

2019. dec. 30. 12:30
 4/17 A kérdező kommentje:

Elfogadom ha valakinek nem tetszik rendben van

De ne hordj le mindennek főleg úgy hogy nem ismersz.

2019. dec. 30. 12:31
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
3. Az hülye, egy megsavanyodott tojás.
2019. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Soknak sok, de működhet. Szerintem nincs benne több buktató, mint egy bármilyen más párkapcsolatban, csak másmilyenek.


Tegyük fel az ideális esetet, hogy ő az életében jól haladó, negyvenes érett férfi. Ebben az esetben az ő oldaláról bejön a kapcsolatba egy nagy csomó extra tudatosság, egyenesség, tapasztalat és bölcsesség, akár exisztenciális stabilitás. Mivel magával tisztában van, ezért sokkal tudatosabban tud a kapcsolatra fókuszálni, bátrabban köteleződik el, mert már nagyobb léptékben gondolkodik. Valószínűleg nyitottabb, türelmesebb lett az évek alatt, a többlet tapasztalatból pedig te is meríthetsz a bizonytalan párkapcsolati helyzetekben.


Ami mindenképp lehet kihívás, az az, hogy más életszakaszban jár, mint te. Ez okozhat különbséget vérmérsékletben, célokban (pl családalapítás), energiaszintben (bulizás, utazás, hajnalig beszélgetés vs esti rutin, tv nézés), szexuális igények terén (nem szorul magyarázatra :)), témákban, szórakozásban, társaságban (pl egymás baráti körét egyeztetni). Persze ez minden párkapcsolatra igaz, csak itt hatványozott az esélye. Ez annál is inkább érdekes, mert lehet, hogy a kapcsolat elején rátalál a fiatalságára újra, de ahogy telnek a hónapok és jönnak a szürke hétköznapok, akkor mutatkozik meg a különbség.


Összességében mivel a férfi az idősebb, ezért szerintem jobbak az esélyek. Ebben a felállásban könnyen meglehet, hogy bizonyos különbségek pontosan a korkülönbség miatt tűnnek el, és megkapod magad mellé azt a stabilitást és biztonságérzetet, amit egy önmagával ismerkedő huszonévesnél relatíve nehezebben találnál meg.


Persze lehet, hogy csak későn érő ember, akkor lehet, hogy kb ugyanott tartotok, mint bármilyen kapcsolatban csak az ő teste idősebb. Ha egy olyan negyvenes, aki simán elcseszte a húszas-harmincas éveit, akkor szembenézhetsz kapuzárási pánikkal, önértékelési válságokkal, önutálattal, és hasonló csemegékkel is. Remélhetőleg esetetekben erről nincs szó :).


Kihívás lehet még az előző család, dühös exfeleség, nehezen elfogadó gyerekek, gyerektartás fizetése, lakáshitel, amiben a volt család lakik, stb, de ez sok kommunikációval kezelhető.

2019. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Simán működhet, ha két egymáshoz való emberről van szó.
2019. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
Fenntartom a véleményemet, hogy nem fog menni! Ezekszerint lusta vagy mások kérdéseit elolvasni
2019. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
'75-ös évjárat. Aki azt írta, hogy tolószékben lesz húsz év múlva, az jó nagy ökör. Akkor a férfiak születéskor várható élettartama 65 év volt, tehát 20 év múlva nem tolószékes lesz, hanem halott.
2019. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
simán működhet bármennyi ideig, csak attól függ, szeretitek-e egymást + tisztelet van-e
2019. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!