Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért léteznek ilyen idegesítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért léteznek ilyen idegesítő emberek?

Figyelt kérdés

Konkrétan megirtam neki hogy én nem akarok ismerkedni, nem akarok párkapcsolatot. És csak írkal nekem egyfeszt. Van hogy vissza se írok, ha elofordul egy két rövid szó. És nem veszi észre magát hogy érdektelen számomra? Ez mire jó? Letiltani meg már nekem kellemetlen, én lennék a legnagyobb bunkó mert amúgy meg aranyos. Csak nincs kedvem vele beszélgetni.

24/L


2020. ápr. 13. 12:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Mert 20 másik lánynak is ír ahogy eddig. Nem ég a bőr a képén, mert eddig is valamelyikből lett valami, ahogy eddig. Amíg nem tiltod le, addig folytatni fogja.
2020. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám hogy írogat másnak. Ő az a kis szerencsétlen fajta tudod. Akin látszik hogy olyan régen nem volt kapcsolata hogy küszködik
2020. ápr. 13. 12:18
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Legyél lényegre törő. Mond meg neki, hogy nem akarsz vele beszélgetni és, ha továbbra is írogat akkor letiltod.
2020. ápr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Ő az a kis szerencsétlen fajta... Én is az a kis szerencsétlen fajta voltam, amíg érdekelt a társkeresés, ez még abban az időszakban volt, amikor működött az msn, iwiw, myvip, az msn-en a partnereim zömét a chatről, meg a társkeresőkről összeszedett nők tették ki. Beszélgettem egyszerre többel is, cdak akkor maradtam meg egynél, ha már a találkozás részleteit egyeztettük. Úgy hogy ne tévesszen meg ez a "kis szerencsétlen" személyiség.
2020. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Te mostis ilyen szerencsétlen vagy #4
2020. ápr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Jaj ne perlekedjetek már 😂

Engem amúgy nem érdekel kivel beszélget. Vagy egyszerre több vásár tart a tuzben. De akkor vegye a lapot és ne nekem írkaljon.

2020. ápr. 13. 13:13
 7/19 A kérdező kommentje:
Vasat
2020. ápr. 13. 13:13
 8/19 anonim ***** válasza:

Azért, mert még így is nagyobb esélye van, hogy előbb utóbb felszed. Vagy ha nem is téged, majd valakit, akinek szintén így írogat. Ha nem akarsz tőle semmit, tiltsd le a francba.

"Amúgy aranyos"?

Szerintem valahol tetszik, hogy írogat. Ha más nem szórakoztat. Ha tényleg zavarna, már tiltottad volna a g-be

;)

Végén még összejöttök :D

2020. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

mert aranyos....jajj , hogy oda ne rohanjak.


tiltsd le! Semmi nem fog történni millióan teszik ezt.


Mi fog történni?

Megutálnak a barátaid?

Megutál a családod?

Nem lesz munkád?

tudja a telefonszámodat, zaklatni fog?


Ha nem tiltod le, akkor ne panaszkodj.

2020. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Légy határozott nő, mond ki, hogy pl.: "csak barát vagy, mert ugyan aranyos vagy, de ennyi. És adj teret nekem."
2020. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!