Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha megkapom számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha megkapom számomra a legjobb kinézetű pasikat?

Figyelt kérdés
Sosem volt gond azzal, hogy akik nagyon tetszettek külsőre azokkal könnyen ment az ismerkedés. Nagyon jól elvoltam velük később szexre is sor került, viszont fogalmam sincs, hogy miért, de párkapcsolatot csak egyikükkel tudtam kialakítani. Vele is azért lett vége, mert más nőkkel is flörtölgetett és ez nekem nem fért bele. A nekem tetsző pasikkal maximum csak a szexkapcsolat jön össze, ennél több, még ha a fejem tetejére állok sem sikerül. Kérdeztem az egyiket, hogy miért nem tudja velem elképzelni. Azt válaszolta, hogy sem külsőre sem belsőre nincs velem baj, csak hogy nem passzolunk egymáshoz. De ezt én olyan kamu szagúnak érzem. Mert ha mindenhogyan bejönnék neki, akkor nem csak szex lenne. Valaki magyarázza el, hogy miért történik ez újra és újra..közben meg a fiatalságom elszáll és nem jön össze semmi komoly. Férfiak magyarázzátok el, hogy miért történik meg ez velem újra és újra, mert már kezdek nagyon elkeseredni.
2020. ápr. 13. 15:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Kamu 😂
2020. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Ugyan ki akarna komoly kapcsolatra egy könnyűvérű luvnyát, akin bárki átmehet akiknek kedve tartja? Így nem fog komolyan venni senki, mindig egy lyuk maradsz. Te magad degradáltad magad azzá.
2020. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
#1 miért lenne kamu? Normális férfi, aki komoly kapcsolatot keres, rá se nézne ilyen nőre. Mindenki aki szóba áll vele, nyilvánvalóan arra használja csak, amire való.
2020. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
#3 szóval aki nem keres komolyat az nem normális férfi? Vicces vagy.
2020. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Ezt nem mondtam és nem is gondolom így. De az ilyen férfi nyilván csak üríteni fog a kérdezőbe, és nagyon jól teszi.
2020. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

Kamu!!!

"Kedves pasi" tipikus tévképzete: A jópasik csak dugásra használják a nőket. Aki kívül a szép, az belülről csak rohadt lehet és fordítva.

2020. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

Esetleg nem túl hamar, nem túl könnyen adod oda a férfiaknak a testedet (is)?

Hagyd, hogy "megvesszenek" érted a férfiak.

Ffi.

2020. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
A jól kinéző pasik ugyanúgy a top csajokat akarják rendes kapcsolatra csak van egy kevésbé cool nőréteg akiket azért hancúrra méltatnak” végülis ráérek alapon”. Te nem vagy jobb a magad nemében mint azok a férfiak akiket 2 mondattal lekoptatnak a top nők csak félre vagy vezetve azáltal hogy szexelhettél . Vagyis tulajdonképpen hízik a májad valós indok nélkül és gondolom a hétköznapi fiúkon átnézel gondolván “ennél jobbnak az ágyában is jártam már” de igazából tévedésben vagy skatulyázás tekintetében.
2020. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Noren1989 ***** válasza:
61%

:D


Ünnepi troll XDDDD

2020. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
mart valószínű , hogy annyit is érsz
2020. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!