Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélye egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélye egy átlagos kinézetű, nem túl szép fiúank egy olyan lánynál, aki egy bombázó? Jól kijövünk, kedves lány, de én hozzá képest nem érek semmi. Facebook-on a legjobb pasik like-olják a képeit és kommentelnek hozzá.

Figyelt kérdés

Félek tovább lépni, elmondani neki, hogy mit érzek, mert miért is választana pont engem, amikor a tenyeréből esznek a férfiak? Ráadásul nekem van egy kis járás és beszédhibám is, meg nem vagyok az a kigyúrt szépfiú. s ahogy hallottam már sokaktól, alap elvárás egy nőnél, hogy egy férfi legyen izmos és megtudja őt védeni, ha kell.


23/F


2012. dec. 28. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet :D
2012. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Őszinte leszek: hacsak nem vagy baromi gazdag, akkor nincs esélyed! Tudom, hogy nem hangzik jól, de tapasztalatból mondom!


26/F

2012. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát neked nem csak a járásoddal,meg a beszédeddel van gond,de a gondolkodásoddal is.:D (már bocs)


Próbáld meg és kész!

Mit veszíthetsz?

És ha pont téged választana?

2012. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nálad jobban kinéző csajnál csak akkor lehet esélyed, ha kőgazdag vagy.
2012. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Jaj, ez a rossz felfogás. Miért ne lennél jó neki? Elmondok valamit, amit amúgy is tudsz. Ő is ugyanolyan büdöset sz@rik, mint Te. Ugyanolyan emberek vagytok. Miért ne tetszhetnél neki?
2012. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg, sosem lehet tudni.
2012. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha minden pasi belájkolja, ott lehetett valami;P
2012. dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Őszintén... megpróbálhatod, de nincs túl sok esélyed. Rossz ezt hallani, de ez van. Talán tudnál magadról és a csajról képet mutatni?
2012. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

figy ez ilyen


légy gazdag akk mind1 milyen hibáid vannak

2012. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
leginkább a mesében, de ha nem próbálod akkor biztosan nem lesz belőle semmi!
2012. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!