Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak, hogy leskelődik utánam? Ebből nagy balhé lehet?

Figyelt kérdés

A barátommal már együtt vagyok egy ideje, de van egy srác a legjobb barátja aki nagyon sokszor jön át hozzánk, amivel nem lenne semmi baj csak mostanában vettem észre hogy amikor itt van és a barátom meg valahol máshol a lakásban, akkor leskelődik utánam. Volt hogy egyszer a fürdőben is meglesett persze nem voltam teljesen meztelen csak kirohantam a hajszárítóért és nem csuktam vissza az ajtót csak ilyen kis résnyire és már terítettem volna magamra a törölközőt amikor észrevettem hogy bámul, persze amint megláttam egyből el ment. Többször meglesett amikor tangában melltartóban voltam de azt is úgy hogy (szerintem) ő azt hitte hogy én nem veszem észre pedig elég nyilvánvaló amit csinál. Már nem is merek úgy fürödni vagy öltözni, hogy ne csuknám be az ajtókat kulcsra még akkor is becsukom amikor itt sincs, nem is jön át akkor is. Már a barátom is kérdezte hogy miért csukom be állandóan amire nem tudok mit mondani, terelek.

Tegnap is átjött mert a barátom apukájának a régi motorját bütykölgeti állandóan és azt mondta csak besegít a barátomnak, de aztán amikor a barátom kiment a kertbe ott maradt velem a nappaliban és elkezdte mondani, hogy mennyire irigyli a barátomat hogy ilyen "nője" van meg hogy jól mutatok bugyiban meg melltartóban, meg többször meglesett már, én már itt elvesztettem a fonalat amúgy, meg hogy régóta tetszek neki, ki*alná a p*cimat meg már rám akart mászni én meg ellöktem és mondtam neki hogy ami sok az sok, tudok arról hogy leskelődik utánam meg hogy ezt sürgősen hagyja abba, ezután otthagytam a nappaliba inkább kimentem az udvarra a barátomhoz, de most mit csináljak? Ha elmondom neki akkor tönkremehet a barátságuk? Gyerekkori barátok ez a baj, én nem akarom hogy összevesszenek miattam de az is nagyon zavar amiket csinál, ez utóbbi volt az utolsó, és nem tudom hogy hogyan mondjam meg a barátomnak hogy nem szeretném ha többször átjönne mert tuti rákérdez és nem tudok jó hazudni, meg mi van ha a srác letagadja? Akkor én belőlem csinál bohócot előtte de most teljesen tanácstalan vagyok. Nem jön be a srác ezért is frusztrál ez az egész. Szerintetek ha elmondom neki egyáltalán hinne nekem? Mert azt sem szeretném ha ők összevesznének de a barátomat meg szeretem.



2020. ápr. 13. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vard meg, mig megeroszakol. Ez szexualis zaklatas. Le van szarva igy a baratsag.
2020. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De azt nem értem miért jön megy mindenhová mikor járvány van, meg hogy a barátom mi a fenének engedi be egyáltalán. Mi szerencsére még nem kaptuk el vagy legalábbis remélem de ha mindenkit beengedünk ki tudja mi lesz. Ezt nem most csinálja először szerintem, igaz amíg nem volt ez a koronavírus járvány addig ha átjöttek a szülei vagy mi mentünk nem volt gond, nem zavart sok vizet, most nagyon nem akarom hogy ezért elkapjuk. Szóvá tettem már neki de egyik fülén be másikon ki.
2020. ápr. 13. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bedobnak közösbe. Az eszed már megvan hozzá.
2020. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi,de amúgy minek mutogatod magadat?

Ha tudom,hogy egy idegen van a házban akkor alap,hogy bezárom az ajtót amikor öltözök.. nemhogy még felmeztelen szaladgálok a hajszárítóért..

Nekem ez az egész fura..


De persze,mond el a barátodnak mindenképp... (ha igaz a story)

2020. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd el.
2020. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tartom túl életszerűnek, hogy valaki fehérneműben flangál, miközben vendég van náluk. És hogy közben a barátod tök mást csinál, közben a vendéggel senki sem foglalkozik, ezért az céltalanul kóvályog a lakásban... És az is hihetetlenül proli dolog, hogy valaki a gyerekkori barátja csajának kezdi el ecsetelni, hogy hogyan és mennyire kinyalná.

Az se életszerű, hogy mindezek után valakiben az még kérdés, hogy vajon szóljon-e ezekről a barátjának...

2020. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az már eleve nem barát aki más nôjére nyomul, tehát mond csak el neki
2020. máj. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!