Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nyomnak el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nyomnak el egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A volt barátomtól is azt kaptam meg, ha valamiben ellenkeztem vele, akkor megkaptam tőle a szakítással fenyegetőzést is akár, így mindig inkább engedtem neki legyen igaza, csak ne maradjak egyedül. De eztán végül egyedül is maradtam, mert szakított. Nekem soha semmiben nem lehet igazam. Sose vagyok senkivel se egyenrangú.
2020. ápr. 13. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert hagyod magad és hülyékkel jöttél eddig össze.
2020. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Idiotakkal voltal egyutt... sosem fenyegetoztunk szakitassal a baratommal, mondjuk veszekedni se szoktunk tul gyakran.
2020. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak azt lehet elnyomni, aki azt hagyja.



Én inkább azon töprengenék a helyedben, hogy miért olyan embert válaszasz párodnak, aki nem kezel egyenrangúként. Főleg, ha ez sorozatban előfordul

2020. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert az emberek többsége kapcsolat függő... mert az emberek többsége szeretet sóvár... mert az emberek többségének nincs önbizalma... mert az emberek többsége egyedül képtelen létezni...


Szóval belemennek vagy benne maradnak egy akár nyomorult kapcsolatban is, benne maradnak akkor is ha lábtörlőnek használja őt a másik fél.


Belemennek úgy egy kapcsolatba, hogy a másik félről tudja hogy egy utolsó sz*r alak, egy szélhámos. Belemennek a kaland kedvéért, majd amikor már pokol az életük, akkor is benne maradnak, mert belepusztulnának a magányba.


Akkor is benne maradnak, ha a másik fél mérföldekkel a szint alatt van, elhitetik magukkal hogy szeretik, inkább hazudnak önmaguknak, csak ne kelljen szembenézni egy szakítással.


Szóval döntsd el melyik illik rád...

2020. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Mert hagyod. Nem kell két kézzel kapaszkodni egy rossz kapcsolatba.
2020. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!