Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem az idegesít, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem az idegesít, hogy egy csomó embernek jó párkapcsolata van, nekem meg sose. Sosincs olyan nagy problémájuk a kapcsolatukban, mint amik nekem. Hogy lehetnék végre én is normális kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, hogy nem üvöltöznek egymással torkukszakadtából, nem csalják meg egymást, még csak gyanú, féltékenység sincs erre sosem. Nem dobálóznak, eleget szexelnek, és mindig a párjuk a legfontosabb ember az életükben. Felosztják a házimunkákat, főzést, gyereknevelést, kiveszik mindketten a részüket. Még csak az se jó szó, hogy felosztják, mert nem osztják be szigorúan, hanem csak automatikusan csinálják.
2020. márc. 28. 15:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez személyiségfüggő, és nem is a kapcsolaton múlik, hanem a 2 ember személyiségén. De akkor meg nincs számomra remény normális kapcsolatra, csak ha gyökeresen megváltozik a személyiségem...
2020. márc. 28. 15:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Kezdd azzal, hogy nem vagy irigy. Nem azert vagy irigy, mert rossz neked, hanem azert nem jut jo, mert nem vagy rendben.
2020. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21 éves férfi létemre sajnos nekem sem sikerült még soha nőt szerezni... Kezdem feladni☹️😔
2020. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdező. Ne legyél irigy. Ez a legfontosabb. Másrészt igen, ez személyiségtől is függ, legalábbis én azt gondolom. Én ilyen kapcsolatban élek, amilyet leírtál, tehát nincs hangos szó, se vita, házimunkát automatikusan mindketten csináljuk stb. Mindkettőnknek nyugodt személyisége van, toleránsak és alkalmazkodók vagyunk.
2020. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb párkapcsolat szar, csak ugye azt nem látod. Azért szakít annyi ember, azért csalják össze-vissza egymást, azért hazudoznak mert egyátalán nem jó a kapcsolatuk. Nagyon kevés a normális párkapcsolat, ahol kölcsönösen tisztelik, becsülik és szeretik egymást.

Néha nekem is eszembe jut hogy jaj de jó másoknak, milyen könnyen összejönnek valakivel, milyen jó hogy van egy társuk. Aztán rájövök arra amit az előbb írtam. Hát erre én nem irigykedem. Inkább vagyok egyedül mint egy rossz, mérgező kapcsolatban.

2020. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon ismerős érzés. Igaz, nálam onnan indul, hogy nem kell folyamatosan odafigyelniük mindenre, de szó szerint mindenre, hogy ne legyenek kidobva, ráadásul rövid időn belül. Nekem meg a legkisebb semmiségért is repülés, illetve ghosting a jutalmam.

Épp nem hoztam ki magamból a 100%-ot aznap, hanem mondjuk bénán állt a hajam? Evés után maradt egy pici kajadarab két fogam között? Punnyadtabb voltam? Nem voltam elég jófej a nővére szerint? Bármi apró kis szrság miatt azonnal jön a kiábrándulás, aztán a többi... Másoknál ez fel sem merül, ha nem is bármit, de ennél jóval többet megengedhetnek maguknak anélkül, hogy instant megszabadulnának tőlük, és már felejtenék is el őket.

2020. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Ez elég rosszul hangzik... Szerintem mindenki joggal megengedheti magának, hogy ne nyújtson mindig 100%-ot, és mégse legyen ennek következménye. Emberek vagyunk.
2020. márc. 28. 15:28
 8/10 anonim ***** válasza:

#7


És elsőre tényleg azt hinnéd, hogy ez így van. Aztán valójában sajnos bármit tarthatnak "kiábrándítónak", ami emberi. Mert hát milyen dolog már az, hogy nem tökéletes az illető.


Szomorú ez.

2020. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7, úgy tűnik, mégsem mindenki. Ahogy jó kapcsolat sem "jut" mindenkinek.
2020. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neked sem volt még soha párkapcsolatod! Maradjon is így, lúzerkám!
2020. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!