Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én futok csak bele mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én futok csak bele mindig olyanokba itt, hogy "eltűnnek" az emberek?

Figyelt kérdés
Ha netán valakivel elkezdek ismerkedni privátban.
2020. ápr. 13. 22:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Tinder ugyanez.
2020. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkivel megesik. Velem is sokszor volt olyan, hogy valaki úgy köszönt el, hogy majd holnap beszélünk, de nem beszéltünk, mivel többet nem írt vissza. (Hiába kerestem.)
2020. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Én is számtalanszor jártam így. Igaz, legutóbb én sem írtam vissza az illetőnek már vagy 2 hete. Ismerkedni nem akart, közelebb nem kerültünk egymáshoz a beszélgetések során, a témákból - úgy érzem - kifogytunk, így már nem volt motivációm ahhoz, hogy folytassam.
2020. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak többen is ha valami nem tetszik, vagy valami olyat tudtak meg, nem szólnak semmit csak eltünnek!

Te meg nem érted mi van!

Annyi lehetne bennük hogy valami elköszönést, indokot írhatnánk hogy tudd mi volt a gond!

Nem vagy egyedül ilyennel!

31/F

2020. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem, nem egyedüli az eset.

De ha nővel beszélgettél, akkor számold hozzá, hogy az bezony 10ből 8x egy másik faszi.

2020. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként járok kb mindig ugyanígy, nem csak itt, de Tinderen is mindig ez volt, amíg feljàrtam, meg kb minden oldalon.

Sok ilyen van, erre mindig gondolni kell, nehogy meglepetés érjen.

2020. ápr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon sok az idióta nő ebbe a világba.
2020. ápr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

Fiúk, csak szólnék, hogy ez még mindig nem társkereső oldal.. talán ha rendeltetés szerűen használnátok az oldalakat, kevebb bajotok lenne.

L

2020. ápr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8: De nem csak itt van ez, hanem kifejezett ismerkedésre létrehozott appokon is. Én mindig próbálok valami egyedit és érdekeset írni, szokták is mondani, hogy hű de kreatív vagy, eljut max 3-4 üzenetváltásig, aztán se kép se hang, pedig a beszélgetés még folytatódhatott volna akár örökké is!


Nem értem én ezt. Eddig egyetlen csaj volt onnan akivel 2 hónapon át minden nap beszéltünk, addig jártunk is. De azon kívül semmi, szerintem nem is veszik komolyan. De persze ott az a típus is akik már évek óta fent vannak - na azoknak a nőknek szerintem semmi sem felel meg, csak várják hogy Ryan Gosling jobbra húzza őket.

2020. ápr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Abba gondolj bele, mikor te menekulsz mas elol.

Nem jo, mikor minket koptat le valaki, de van, aki belolunk hozza ki.

2020. ápr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!