Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes embereknek mért van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes embereknek mért van az a szokása, hogy az ismerkedés kezdetén, mondjuk az első randi után vagy az első pár randi után, eltűnnek a semmibe?

Figyelt kérdés
Nem lenne tisztességessebb, ha őszintén megmondanák, hogy nézd, ezért meg azért nem tetszel? Ez így annyira nem fair, a másikat kétségek között hagyják, és hagyják, hogy még egy ideig reménykedjen, hétha mégis jelentkezik az adott illető.
2016. aug. 18. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Én mindig meg szoktam mondani, ha nem szeretném folytatni.

Téged egy pasi ültetett fel?

2016. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mert nem tudják hogyan mondják meg, hogy "bocs de nem akarom ezt folytatni"...egyszerűbb eltűnni...


23F

2016. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálam akkor szoktak eltűnni, mikor online beszélgetésnél megmondom, hogy ne számítson többre. Ha nincs egyéb oka az eltűnésnek (pl. hogy egyébként van élete, és van az embernek egyéb dolga is), akkor én is azt mondom, hogy egyszerűbb eltűnni, mint megmondani, hogy ne remélj folytatást. Egyébként hányszor próbáltál rákérdezni, vagy kideríteni, hogy a randi utáni érdektelenségnek az az oka, hogy nem lesz folytatás, vagy csak épp foglalkozik más dolgával is?


Azért kérdezek, mert párszor nekem is felrótták már, hogy miért nem vagyok nonstop elérhető, és engem ez zavar, mert én úgy egyébként élem az életem, vannak egyéb kötelezettségeim is, és nem szeretek folyton másokon lógni, a barátaimmal, a családommal szintén nem vagyunk állandóan egymás nyakán.

2016. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha pedig megmondjuk,hogy nem tetszel,akkor meg bunkó parasztok vagyunk...
2016. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Manapság túlzottam megszokottá vált az "a nem válasz is egy válasz" gyakorlata, vagyis sokkal egyszerűbb többet nem jelentkezni - nem válaszolni, eltűnni stb. -, mint megmondani hogy nem akarják folytatni. Ez van, ezt el kell fogadni, legfeljebb nem kell követni a példát. Az oka pedig hogy az emberek java része egyszerre - párhuzamosan - több emberrel ismerkedik, és amikor az egyik mellett dönt, a többi érdektelenné válik számára...
2016. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi 4randimnál már érzékeltetem hogy ebből semmi nem lesz,amúgy rengeteg egyedülálló ember nagyon gáz tud lenni,kevés az aki normális és egyedülálló!

Rengeteg a frusztrált,ideggyenge ember!

2016. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ugyan van párom,de amikor nem volt és sokat randiztam,akkor tapasztaltam ilyeneket.

az a baj,hogy volt amikor megmondtam egy srácnak a randi után,hogy bocsi jól éreztem magam,de nem te vagy akit keresek. és egyszerűen nem fogta fel. próbált rábeszélni újabb találkozóra és hívogatott stb.. és nem egy ilyen eset volt,hogy egyszerűen nem fogták fel,hogy nem akarok többet találkozni.

emiatt a végén tényleg csináltam ilyet,hogyha nagyon erősködött akkor letiltottam mindenhonnan.

kevés ember tudja normálisan ezt lereagálni. pedig nem több év kapcsolatnak vetnék véget,hanem csak egy találkozónak..ez kb semmit nem jelent szerintem.. egy találkozó után senki nem lesz még szerelmes,hogy olyan nagy lelki fájdalmat okozzak neki.

2016. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tart annyira közeli, fontos vagy vonzó embernek, hogy úgy érezze bármilyen kötelezettséggel tartozna feléd. Valószínüleg őt nem érdekli, hogy haragszol-e rá emiatt, idegen vagy számára és hidegen haggya a dolog őt, mert nincs érdeke már további kontaktusba lépnie veled.

Tudom, hogy rosszul esik és idegesítő, de ez sajnos a vakrandik velejárója. Egyszer találkoztok aztán sok esetbe soha többé, mert élőbe nincs meg a varázs

2016. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

vagy mert

1.) ennyire gerinctelen, hogy nincs elég tartása egyenesen megmondani, vagy

2.) ennyire suttyó paraszt, hogy lesz.@rja, esetleg (legvalószínűbb)

3.) az előző kettő együtt.


Persze hárítás az mindig szokott lenni, mint a 4-es (nőnemú vagy hímnemű) rib.@ncnál is, de a valós ok a fenti 3 valamelyike.

2016. szept. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!