Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Eltűnnek a pasik.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Eltűnnek a pasik.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szoktam privátozni itt pasikkal, ismerkedünk beszélgetünk és mikor megkedvelem őket eltűnnek. Nem írnak. Akiket átvittem facebookra azok is.Mindig én írtam már a végén nekik. Ez elszomorít. Ne ismerkedjek?



2019. jún. 27. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ezek a gyk-s pasik...
2019. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ne itt ismerkedj hanem más társkereső oldalon inkább :)
2019. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Keress normálisabb közeget. A válaszok túlnyomó többségét látva (tisztelet a néhány kultúrált kivételnek) eszembe nem jutna ismerkedni.30n
2019. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbáltam de fordítva is igaz hogy lányok eltűnnek/ kamu stb. 20/F
2019. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen van fordítva is. Érdekes, hogy minden előzmény nélkül gondolja úgy, hogy nem válaszol többet. Azt hittem, velem van a baj:D
2019. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Én a nökkel vagyok igy
2019. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
A nők tűnnek el, te birka. 🙂
2019. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mennyi ideig dumáltok gyik-en vagy fácsén? Ha egy városban vagytok célszerű pár napon belül randizni, különben nincsen értelme.
2019. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetnék aki Budapesten van lánnyal de sajnos akivel beszélek 100+km, pedig meghívnám valahova beszélgetni stb. 20/F
2019. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg látnak képet rólad és annyira nem jössz be nekik, azért tűnnek el.

Nekem is volt pár ilyen itt régebben. Akik meg bejöttek ott ők tűntek el(valszeg én nem jöttem be nekik, hahhaha, hát ilyen ez a popszakma :) Pedig volt olyan is aki a több száz kilométer távolság ellenére nem kukázott. Bár végül ő is. Hát ilyen az én szerencsém is. Társkeresőn meg esélytelen szinte, mert ott még csak nem is válaszolnak a nők. Itt legalább jól el lehet beszélgetni :)

2019. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!