Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy valaki meleg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy valaki meleg, de nem az akar az lenni?

Figyelt kérdés
Vissza lehet fordítani,mármint ha valaki a lányokat akarja szeretni
2010. júl. 27. 13:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Tudod ez a beképzeli dolog ott dől meg, hogy attól mert még én nem voltam fiúval tudom, hogy a csajokat szeretem amikor még szűz voltam és nem voltam lánnyal akkor is tudtam, hogy a csajokat szeretem, szóval attól mert még szűz és volt barátnője is simán vonzódhat a fiukhoz, egy hetero soha nem jelent olyat ki, hogy a fiukhoz vonzódik, mert még a gondolat is hányingert okoz.

Ráadásul visszakérdezek van olyan, hogy valaki a lányokat szereti, de a fiukat akarja szeretni? ugye ugye.


Max elfogadod a legjobb barátodat olyannak amilyen.


27/F

2010. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

csak értelemesen!

na szóval simán eltudnám képzelni egy lánnyal meg ő is eltudná saját magát képzelni,szóval néha járunk is csajozni,bulikba,discoba,meg ilyen helyekre és azon kívül hogy egy kicsit félénkebb nem lehet megmondani róla hogy tényleg meleg-e,most akkor mi van?

2010. júl. 27. 13:44
 13/22 anonim ***** válasza:

Teljesen lényegtelen, hogy eltudja-e magát akár ő képzelni akár te képzelni egy csajjal és jártok csajozni is. Ha full hetero lenne még csak a gondolat sem fordulna meg a fejében, hogy esetleg fiuk. Így viszont 50% biszex 50% homo

de tuti nem hetero.


27/F

2010. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
RÁJÖTTEM hogy mért van ez,azért mert az apja nem él velük,elválltak korán a szüleik és azon kívűl hogy nincs ott az apja,még van két lánytestvére is,gondolom ezért érdekli őt jobban a fiúk egy kicsit,de sztem csak idő kell és hetero lesz,ez biztos:Dkössz a válaszokat:D
2010. júl. 27. 13:49
 15/22 A kérdező kommentje:
csak egy hosszab kapcsolatra lenne szüksége egy lánnyal sztem és rájönne
2010. júl. 27. 13:50
 16/22 A kérdező kommentje:
mármint egy hosszabb szerelmi kapcsolatra egy lánnyal
2010. júl. 27. 13:50
 17/22 anonim ***** válasza:
Te elolvasod azt, amiket válaszoltak? Ne hazudj neki. Az, hogy meleg, az egy dolog, attól még lehet boldog. Viszont ha hazudik magának, és áltatja magát, akkor nem.
2010. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
de pont ez az hogy egy nővel boldog lenne és ő mondta hogy nem tudja elképzelni magát egy homo kapcsolatban soha
2010. júl. 27. 13:56
 19/22 A kérdező kommentje:
csak arra "izgul" ha láthatja nem arra ha felcsinálják,csak lánnyal akarna lefeküdni,de felizgulni a fiúkra is szokott
2010. júl. 27. 13:58
 20/22 anonim ***** válasza:
Azaz érdeklik a fiuk, de még magának sem meri ezt bevallani. És amíg te is így állsz hozzá (hogy mindenáron heterónak akarod látni) addig nem is fogja beismerni. Nem tudja magát elképzelni fiúval, mert abban nevelkedett, hogy ez természetellenes, illetve hogy neki a lányokat kell szeretnie. Ezt mondja az agya. De akkor is ráizgul... akármit is gondol most (még). Szerintem vagy meleg vagy bi, de ha komolyan a barátod, akkor ne azt tuszkold a fejébe, hogy nyugi, úgyis heteró vagy, hanem segíts inkább neki rájönni az igazságra!
2010. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!