Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők szemében egy szakács is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szemében egy szakács is csak egy buta melós?

Figyelt kérdés

Vagy egy szakács (mai divatos nevén séf) már nem kezelhető azonos szinten a nők után fütyülő kőművesekkel?


Például egy többdiplomás szellemi dolgozó nő lehet párkapcsolatban egy séffel?


Vagy azért ez még mindig olyan mintha egy mérnöknő jönne össze egy sori melóssal?



2020. ápr. 14. 19:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Bunkók vagytok, beképzeltek, főzni sem tudtok, én meg magyarazzam meg a vendégeknek, hogy miért SOS, nyers, száraz izetlen a kaja...szóval esélyed nincs a csajoknal kisöcsi! Hagyd meg nekünk őket! Üdv : Pincér
2020. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. A piacon süti a lángost vagy a Laurelben a bordát.
2020. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
1: jaja, a pincérek jól tudnak csajozni 😁
2020. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

#3 Sűrű elnézést kérek az étel miatt, amit Szakács eltolt, keverek a pultba egy italt majd hazakísérem a csajt :D :D szóval igen , pacsi 😂


Üdv : #1 voltam

2020. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1-es XD


Kérdező:

séf=/=szakács. Ahhoz, h séf legyél (tehát egy konyhát irányíts) sok gyakorlat és tudás szükséges.


A "nők" nem értelmezhető így ahogy te, hiszen a pincérNŐ is az, aki a te logikád szerint szintén csak egy buta melós?

Szóval ez így elég buta kérdés volt...

2020. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én nem vagyok szakács, de bármelyiknél jobban főzök:)
2020. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Egy barátnőm éppen a doktoriját írja és séf a vőlegénye.

Nekem is több diplomám van, esztergályos a férjem.

Aki buta melósnak gondolja a kétkezi dolgozókat, az remélem, egyedül marad...

2020. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem, ő sem.


Exem bartender volt, ő szakított, mert állítólag nem volt ideje a kapcsolatra. Imádtam, hónapokig depressziós voltam a szakítás után, nem tudtam megérteni, hogy mit bsztam el, amiért ilyen alibiürüggyel dobott. És hogy utána miért akart még megkeresni "haverkodni" meg "szexre", ha továbbra ia azt hajtogatta, hogy nincs ideje egy kapcsolatra, csak akar az életébe máshogy...

A mostani páromnak van diplomája. De nem az alapján választottam, hanem az alapján, hogy soha ne jöjjön elő nekem ilyen szánalmas ürügyekkel, hanem velem akarjon lenni. Nem hiszem, hogy ehhez papír kell, egyszerűen csak így alakult.


Nekem van diplomám, nem is egy. Magamnak csináltam, mindenkinek kell egy hobbi.

2020. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Maga az, hogy vki szakmunkás, nekem nem kizáró ok, pedig diplomás vagyok. Két fontos kérdés merül fel bennem ilyenkor, az egyik az, hogy: legalább minimálbért megkeres-e, és van-e állandóan munkája, ill. hogy mennyire intelligens, olvasott, tájékozott. Kőművesből is ismerek olyat, aki normális, és nem az alkesz füttyögős fajta.


Nyilván van különbség egy állandó munkával rendelkező szakács között, meg aközött, akit mondjuk trehányság miatt mindenhonnan kirúgnak, vagy lehúz Balatonon másfél hónapot lángost sütve, a többi időszakban meg alkalmi munkázik vagy a rezet b...a otthon.


Az, hogy ritkán jön össze manapság diplomás / értelmiségi nem diplomással, az nem feltétlen azért van, mert a nők lenézik őket... van olyan is, de nem az a gyakoribb. Hanem mert 1) nem ugyanazokban a körökben mozognak, és nyilván könnyebb ismerkedni munkahelyen, baráti társaságban, ügyfelek között... jobban meg tudják ismerni a kiválasztottat, le tudják informálni, 2) a diplomások között jóval nagyobb eséllyel talál szellemi partnert egy diplomás.

2020. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

# 9


Leinformálod? Mármint úgy érted megkérdezed az ismerőseit ha ismerkednél egy férfival, hogy nem bűnöző e és van e mindig munkája?


Hogy érted ezt a leinformálást?

2020. ápr. 14. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!