Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozó vagy szakács?...

Programozó vagy szakács? Melyik karriert választanátok?

Figyelt kérdés
Ha nem lenne más lehetőség, csak e kettő közül valaszthatnátok. Külföld is szóba jöhet.

2019. júl. 17. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Prog... nem, szaká... nem tudom, nehéz kérdés, inkább szakács... vagy ... külföld is? Akkor pro... áá... passz, szakács... mindkettő... ugyanmár, az nehéz lenne..., inkább szakács.
2019. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Egyértelműen programozó...

Légkondis iroda, rengeteg lehetőség, karrier, jó fizu mi kell még?

2019. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1: Több komolyságot, ha kérhetnék. XD

Nem arra gondolok, hogy ti válasszatok valaki más helyett, hanem a saját szempontjaitokra vagyok kiváncsi, ha ti kerülnétek egy olyan helyzetbe, hogy ez a két út áll előttetek.

2019. júl. 17. 23:23
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amelyikhez nagyobb tehetségem van / amelyiket szívesebben csinálnám, de ez egyénfüggő, hogy melyik.
2019. júl. 18. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Osztom 2-es vèleményét,fejlesztő mindenképpen.

Klímás iroda,kényelmes munka,megfelelő munkakörülmények,különböző céges ,,kényeztetések": xbox,csocsò,csapatèpítő,ingyen ücsi,kávé,továbbképzések,karrierlehetőség.

Vezetői szinten céges kocsi valami prémium kategória benzinkártya,akár cèges kiküldetések luxua hotelbe mindent fizetve, folyamatosan emelkedő magas fizu,home office.

2019. júl. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
csakis programozó
2019. júl. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én 1 éve tanulok programozni (már rég dolgozó emberként) és ebben is mindent elrontottam, nem megfelelő programozási nyelv, utána nem megfelelő iskola. Minimum még 1 év kellene, még több suli és akkor esetleg, talán, ha a csillagok is úgyy állnak, sikerülhet.


Így inkább szakács.

Imádok főzni, de mindennap napi több órában, mások utasításának megfelelően... Ááá nem.


Jó, a programozást is mások utasításának megfelelően kell, de... A főzés mégis maradjon meg hobbinak.


Áá nem tudom...


A programozást közel lehetetlen megtanulni munka mellett.

De jó szakácsnak lenni is.

2019. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Fel se merülne a szakács.
2019. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#5 céges ,,kényeztetések": xbox, csocsò, ingyen ücsi, folyamatosan emelkedő magas fizu,home office.


Én ebben a szakmában vagyok, ezek közül hol érhető el bármelyik is? Rohanok oda... :D

2019. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha ebben a szakmában vagy és neked ezek nem adottak, akkor valamit nagyon nem jól csinálsz.
2019. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!