Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek szépek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek szépek a szemüveges lányok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és 2 éve hordok szemüveget. Sokan mondták, hogy jól áll, de én utálom!Szerintetek lehet egy lány a szemüvege ellenére is szép?
2010. júl. 27. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Ha a lány maga szép, akkor egy jól megválasztott szemüveg nem ront rajta. Manapság rengeteg keret van, így lehet választani.

Szemüveg + ing + szoknya és kész a titkárnő fetish. :D

2010. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hogyne lehetne ?:D valaki szemüvegbe még szebb :) de ha nagyon zavar akor használj lencsét ha nem szereted ki be rakosgatni már vannak 1 hónapos lencsék is :) 21/f
2010. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A szemüveget manapság már nem csak azért hordják, mert muszáj. Sokan csak divatból is, 0-ás lencsével. És már majdhogynem ékszernek tekintik... Csak nézd meg Maróth Vikit! Van ezer szemüvege :-). És tök jól néz ki mindegyikben!
2010. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van akinek nagyon is jól áll a szemüveg! És persze vannak olyanok is akiknek ez tetszik! Semmi gond nincs ezzel:)
2010. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Igen.
2010. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Van akinek nagyon jól áll. :)
2010. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem nem jönnek be,de ha jól áll akk lehet..
2010. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én 18 vagyok és szép, mégis utálom a szemüveget:S Nélküle jobban tetszem magamnak.
2010. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát, én mióta az eszemet tudom, szemüveges akartam lenni. aztán egy idő után le is tettem erről, el is felejtettem. most 20 évesen meg már szükségem van rá, jó keretet választottam, mindenki dicséri, hogy milyen jól áll. amúgy nem ettől függ, hogy valaki szép-e, ha szép vagy, nem a szemüvegtől leszel csúnya. (na meg a szépség relatív ugye :) )

L

2010. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kissé megbékéltem, de azért nem mondok le egyhamar a kontaktlencséről!
2010. júl. 28. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!