Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek, mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, mi a véleményetek egy ilyesfajta évfordulós csináld-magad meglepetésről?

Figyelt kérdés

A pasitok (utálom a párom szót :D ) az évfordulótokon romantikus körítés mellett (vacsora, virágok, kedvenc ellazulós zenék)meglepne titeket egy romantikus-erotikus novellával, amiben ti ketten vagytok a főszereplők.


(Feltételezve persze, hogy a srác írásképe nem okoz fizikai fájdalmat, és képes is szórakoztatóan, igényesen papírra vetni a gondolatait :) )



2020. ápr. 16. 13:15
1 2
 1/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
28%
Adnám :D
2020. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Közel jársz, én a barátomtól meglehetősen gyakran kapok általa írt verseket, és nem egy volt, ami erotikus volt.

Nekem nagyon tetszene.

24/N

2020. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ilyesmi stílusra gondoltam (a név persze most álnév, a véglegesbe az ő neve kerül :) )

"Midori tenyerével finoman eltolt magától, ajka halvány mosolyra nyílt, és pihegve kapkodta a levegőt. Arcán pír szaladt át, amint lecsúsztatta a válláról a ruha pántját, és kibújt a fekete szaténból, mint pillangó a bábjából.

Elakadt a lélegzetem – ahogy ott állt előttem világító, hófehér bőrével, élettől duzzadó, gömbölyű melleivel, tekintetében pajkos csillogással, egyszeriben megszűnt számomra a külvilág. Csak ő létezett és az iránta érzett vágyam – a vágy, amely az első találkozásunk óta perzselt, és amelyről mindeddig nem akartam tudomást venni."

2020. ápr. 16. 13:30
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ez elég "cringe", az ilyeneket nem tudom komolyan venni. Ha viccből csinálja, akkor poén, mint mikor egy nagyon rossz filmet nézel, és azon röhögsz, hogy milyen szar.
2020. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon tetszene, nagyra értékelném. De engem nem csak a párom szótól, de pasim kifejezéstől is kiráz a hideg.
2020. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Számomra az egész cakk-pakk kiábrándító
2020. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
Nekem kifejezetten tetszik az ötlet. Imádok írni (más műfajban ugyan), emiatt méginkább sokat jekentene számomra a párom hasonló próbálkozása. Nem értem, aki fikázza az ötletet, mit fikáz egész pontosan. Az ismerőseim többségétől olyan saját készítésű dolgokat kapok, aminél fáj eljátszani, hogy szépek és örülök nekik, annyira összecsapott, giccses munka a legtöbb csetresz. Ha valaki írni kezd, azt milliószor jobban becsülöm, mint azokaaz elbszott szappan-agyag-porcelán-viasz szarokat, amiket aztán ki kell tennem a polcra, ha nem akarok senkit megbántani, aztán ott fogja a port, amíg véletlenül össze nem töröm.
2020. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En is a cringe szoval tudnam leginkabb jellemezni.
2020. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Azért fikázom, mert ez is giccses. Csak mert valaki tud írni, nem biztos, hogy az jó. Kamaszként olvastunk ilyet, és akkor is nevettünk rajta. Az egyik haver tök jól leírta az ilyen regényeket, szösszeneteket: "tini punci nedvesítő".
2020. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Én meg a pasitok szót utálom.


Kaptam ennél jóval kevésbé giccses, viszont annál inkább erotikus írást.


Csak ismered a párod ízlését, hogy neki mi jön be...

2020. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!