Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok/férfiak, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/férfiak, szerintetek ez jó évfordulós ajándék?

Figyelt kérdés

Nemsokára egyévesek leszünk és én nagyon félénk vagyok, még mindig szégyellős az ágyban stb. Egyszer még régebben megemlítette a barátom, hogy milyen jó lenne kiülni az erkélyre egy jó kis konyakkal meg valami finom szivarral és csak úgy pihenni, lazítani.

Na, ez még nem történt meg, úgyhogy arra gondoltam, hogy mikor átjön, gyorsan kiszaladok a szobából, felhúzok egy szexis, csipkés egybe alsóneműt, tudjátok, olyan dressz-félét, csak átlátszót és vennék neki konyakot, meg pár nagyon jó szivart és tálcán így csinin felszolgálnám neki.

Aztán szexelnénk és utána kiülnénk és beszélgetnénk, meg innánk, meg elszívnánk.

Szerintetek ez jó ötlet? Vagy kevés? Esetleg erőltetett és nevetséges? :S

Még előtte sosem volt barátom, nincs sok tapasztalatom ilyesmikben...

ő 22/F


2015. máj. 17. 18:50
 1/10 opened paradise ***** válasza:
Ha ezt mondta,akkor biztos ennek is örülne,szóval persze.
2015. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a szexis fehérnemű nem lenne túl erőltetett, ha amúgy félénk vagyok?
2015. máj. 17. 18:54
 3/10 anonim ***** válasza:
teljesen jó!
2015. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem kevés?
2015. máj. 17. 19:02
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

A nőknek honnan ered ez a vágyuk, hogy a kapcsolatuk leintimebb pillanatait kibeszéljék a világ összes férfijával? Mindezt úgy, hogy mellette többször is hangoztatják, hogy ők tök félénkek.

Ez egy olyan logikai bukfenc amit képtelen vagyok feldolgozni és ha a barátodnak van egy kis sütnivalója ő sem lesz képes, de minimum elgondolkodik a dolgon.

2015. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5.: nem értem, mi a bajod. Név nélkül írtam ki a kérdést azért, mert nem tudom, egy férfi örülne-e egy ilyen ajándéknak. Ez nem az "intim pillanat"-ról szólt, hanem hogy egy srácnak ez jó ajándék-e...
2015. máj. 17. 19:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Már hogy nekem jó e? Vagy egy másik válaszolónak? Vagy a párod érdekel? Vagy a férfiak ajándék szempontjából csereszabatosak? Mindegyiknek van két lába, két keze, tök egyformák.


Én is bemegyek egy night club-ba, aztán a rúdtáncos lányokat megkérdezem, hogy örülnének e egy gyémántgyűrűnek? Mert hogy bizonytalan vagyok csajom örülne e neki, dumcsizzunk róla. Ráadásul név nélkül kérdezném én is, hisz nem ismernek, szóval ezzel semmi gond, ezek szerint ez tök normális viselkedési forma.

A táncoslányok meg ott visitoznának, hogy gyémántgyűrű jaj de jó, igen, ez tök jó ajándék, kapnék telefonszámokat, dumcsizhatnék velük privátba, stb, stb.. aztán ahogy esik úgy puffan.

2015. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nézd, ha nem tudsz normálisan válaszolni és csak veszekedni akarsz, kérlek, azt ne itt tedd. Köszi.
2015. máj. 17. 19:52
 9/10 anonim ***** válasza:
A fehérnemű résznek nincs férfi, aki nem örülne, főleg, ha félénk vagy. Az utóbbit pedig ő említette, hogy szeretné. Teljesen jó ajándék.
2015. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem is nagyon jó ajándék! ;) én is félén csajszi vagyok :) hajra csajszi sikerulni fog, ne izgulj :) parod nagyom fogja ertekelni :)
2015. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!