Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség általában egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség általában egy 20 és egy 28 éves nő gondolkodása között?

Figyelt kérdés
Különbség, nők

2020. ápr. 16. 17:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
8 év tapasztalat.
2020. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Sokszor sajnos semmi, csak annyi, hogy a 28 éves már jobban be van parázva és fél attól, hogy eljár felette az idő biológiailag és még mindig nem sikerült társat találnia aki a gyerekei apja lehetne.
2020. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy semmi?
2020. ápr. 16. 18:10
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
Azért semmi, mert 28 évesen még jól néz ki és azt hiszi hogy ez örökké tart.
2020. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Noren1989 ***** válasza:
26%
Ideàlis esetben van, persze ez nem túl elterjedt a mai vilàgban 😂
2020. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted?

Eddig nem kaptam értelmes választ.

2020. ápr. 16. 18:26
 7/22 anonim ***** válasza:
27%
Dehogynem, mind értelmes válasz volt, csak neked nem tetszik. És jelentős számú nő esetén tényleg semmi különbség nincs, ugyanaz a kislányos gondolkodásmód jellemzi őket.
2020. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%
Az, hogy 28 évesen már fix kapcsolatot, azaz szponzort keres, azaz férjet.
2020. ápr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

20 évesen még idealista voltam, rózsaszín szemüvegen keresztül néztem a világot és az első párkapcsolatomat is. Első diákmunkámat csináltam még (mert azért valamiből meg kellett élni), de alapvetően naivabb voltam.

Most 26 éves vagyok, a rózsaszín szemüveg lekerült és realistábban látom a dolgokat (ki tudja? Lehet 30-35 évesen azt fogom mondani, hogy még ekkor is idealista voltam).

2 munkahelyem van, megtaláltam álmaim munkáját (azért ez egybe esett az egyetemi tanulmányaimmal), haladok előre az életben. Az első párkapcsolatomban vagyok még mindig, de nincs rajtam a rózsaszín szemüveg. Gondolkodom B és C terven, biztos ami biztos (jelentkezni fogok egy OKJ képzésre, ami kapcsolódik egyetemi tanulmányaimhoz kicsit, de az álláshirdetések mennyisége és minősége alapján több potenciált látok benne, ha bármi történne a mostanival). Megtanultam érvényesíteni az akaratomat, nem pedig félénken bólogatni, amikor abszolút nem értek egyet a dologgal. Megtanultam "nem"-et mondani.

Változott a személyiségem, határozottabb és döntésképesebb vagyok. Mivel a párkapcsolati kérdésben van, ezért ebből a szempontból voltak súrlódások: a barátom összejött egy bizonytalan, félénk lánnyal és most kapott egy határozottabb és magasabb iskolai végzettségű (igen, ez is probléma volt) nőt. Megváltoztunk, mindketten. De szerintem ez az élet rendje.

2020. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

20 évesen: egyetem, vizsgák, kolesz, kis diákmunka, bulik, szülőktől való függés, képlékeny tervek

28 évesen: önálló élet, biztos és jól fizető munkahely, kisfiam születése

2020. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!