Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 33 éves férfi 22 éves nővel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfi 22 éves nővel? Nem sok ez a különbség?

Figyelt kérdés
2020. márc. 15. 07:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Nekem 22 évesen sok lett volna. Abban a korban szerettem a pörgést, bulizást, mindig menni valamerre, csinálni valamit. Egy 33 évesnek ez már túl sok, nekem ők túl unalmasak voltak. Nemsokára 24 leszek, sokkal nyugodtabb lettem azóta, már nem szeretek bulizni(évente max 1-2), más elfoglaltságok érdekelnek, sport, olvasás, otthon punnyadás, és inkább kisebb társaságokkal összeülni társasozni, minthogy bulizni. De még most is azt mondom, hogy nekem sok ez a korkülönbség, pl múltkor randiztam egy 34 évessel és valahogy bennük már nincs meg az a fiatalos szenvedély :D Nekem viszont ez kell. Úgyhogy teljesen egyénfüggő. Lehet te 22 évesen is “nyuggerebb” fajta vagy és megegyezik az életviteletek, meg a terveitek(ki mikor akar gyereket meg ilyenek), akkor simán működhet.
2020. márc. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Egyértelműen sok.
2020. márc. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem kiskorú. 20 év már sok lenne. 10év különbség manapság belefér.
2020. márc. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
A 10 év is sok, de az életszakasz meg végképp teljesen más. Ha azt nézzük én hol voltam 22 és hol 33 évesen... Ég és föld.
2020. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Manapság mikor a 40+ 20 körüli kapcsolata ilyen gyakori? Semmiség.
2020. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem sok.

24N

2020. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Qwertzuiop1234 válasza:
27%
Ez nagyon sok mindentol fugg en hiszem hogy tenyleg a szamok nem sokat jelentenek vannak olyanok akik sokkal erettebek a koruknal es vannak olyanok is akik epp az ellenkezoleg... szerintem maga az h 10 ev korulombseg van onmagaba nem gond kerdes inkabb az hogy vajon jol kijonnek-e ?!? Van-e estelteg mar gyereke a ferfinek ? A csajszi meg bulizos korszakaban van ?? A lenyge szerintem az hogy az osszhang meglegyen es hasonlo celokkal rendelkezzenek a szamok azok csak szamok..
2020. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Ha nekik jó és egymáshoz valóak nem teljesen mind1?
2020. márc. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Nekem nem sok.

Aki meg kor alapján választ társat, annak sok is lesz. "Jaj, megismertem egy pasit, 2-6-10-13 évvel idősebb, de amúgy minden passzol, de hát, de hát... " Blődség.

2020. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem a kor számít, sokkal inkább a világnézet és a jövőkép. Köztünk 11 év van a férjemmel. Én fiatalon szerettem volna férjhez menni és szülni, ő 30 körül akart feleséget, gyereket. Mindketten kertesházat képzeltünk el, állatokkal, veteményessel, sok gyerekkel. Kb ugyanazt gondoljuk a nagyobb dolgokról (hit, munka, gyerekek, stb).


18-29 felállásban jöttünk össze, azóta majdnem 17 év eltelt és itt vagyunk a házunkban a gyerekeinkkel, ugyanolyan boldogan és szeretettel egymás felé, mint az elején. 😊

2020. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!